Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 t Bex kontra 1.9 AVF obydwa po sofcie czy warto zmieniać


spknet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie. Posiadam A4 B6 1.9 AVF + soft niecałe 170km i 380nm i zastanawiam się nad zmianą na A4 B6 BEX + soft około 220km moje pytanie brzmi czy jest duża różnica w przyspieszeniu i elastyczności w BEX+ie po sofcie ile ma sekund od 0 do 100km diesel robi spokojnie 8s w niedalekiej przyszłości mam zamiar modzić bardziej A4 a jednak diesel daje pewne ograniczenia i ta czarna chmura przy dużo większych mocach, chyba większą moc przy podobnym nakładzie finansowym uzyskam w 1.8T ? Finalnie mam zamiar włożyć ok +,- 10tys pewnie i tak wyjdzie więcej :) Z góry dzięki za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezsens majac takie auto wydawac 10 tysi zeby miec tych 50KM wiecej - przynajmniej tak mysle

sprzedaj to co masz, doloz ta dyche to starczy ci na cos a'la S4 i bedzie spokoj :) tym bardziej że masz ośke, a jesli już to zmień na 1.8T ale tylko w Quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bede zmieniać, niezbyt opłacalne macie racje, chyba dozbieram do b7 3.0 TDi myślę ze będzie szła podobnie jak BEX po sofcie a dalej można modzić. S4 to B5 a juz sie przyzwyczaiłem do B6, następne OOOO na pewno Quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mysl jest jedna piekna sztuka do sprzedania na forum byla fura Patroxa tam juz jest chyba z 315 ps :whistling: mysle ze cena jest dobra bo sama kiera TT i hamulce kosztuja z 5 kola

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/a4-b7-3-0-tdi-07r-sedan-za***istych-modach-248006/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz że ''S4 to B5 a juz sie przyzwyczaiłem do B6'' przeciez s4 wychodziło równiez w b6 więc w czym kłopot?:decayed:buda zostanie ta co sie do niej przyzwyczajiłeś tylko pod maską 4.2:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...