Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana paska! Proszę o szybką odpowiedz.


Przemek0922

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze swoim Audi. Pękł mi pasek ten który napędza alternator i resztę osprzętu. Mam silnik 1.9TDI AVG 110KM i prośba polega na tym czy może ktoś z was podać mi oznaczenie paska jak i długość, bo w sobote byłem 4 razy w sklepie motoryzacyjnym i za kazdym razem za długi albo za krótki mi wciskali. Proszę o odpowiedz gdzyż w poniedziałem z samego rana bym go wymienił i znów cieszył się jazdą;) Pozdrawiam Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam obstawiam ze zle zakladasz ja wczoraj po wymianie rozrzadu tez zakladalem i byl za krotki:grin:ale przed demontarzem zrobilem zdjecie spojzalem i okazal sie dobry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzepotanierolek.jpg

Tu masz układ pasków klimy i osprzętu w Twoim silniku

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

55daeb3f3dc70e42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy kupujcie pasek firmy continental.. ja kupowalem gates i jakis inny to mi strzelalo z niego a napinacz skakal jak glupi.. dopiero kupilem continental i jak reka odjal.. do dzis silnik cichutko chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy kupujcie pasek firmy continental.. ja kupowalem gates i jakis inny to mi strzelalo z niego a napinacz skakal jak glupi.. dopiero kupilem continental i jak reka odjal.. do dzis silnik cichutko chodzi...

Co ma jakość nowego paska do skakającego napinacza? Założe sie że źle go założyłeś, zjechał o jeden rowek i blokował się, stąd trzaski napinacza, wiem co pisze;-)

Bardzo łatwo idzie źle go założyć, myśląc że "siadł". Kiedyś zakładałem na szybko i... dobrze siadł. Pochodził chwilkę normalnie i mi go dosłownie WYPLUŁO :grin: Wyleciał górą :grin: Pasek był ok, montażysta zbyt prędki.

Sorki za off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...