Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przepływomierz powietrza - jaki?


wjot1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, najprawdopodobniej mam padnięty przepływomierz powietrza.

I mam dylemat co do firmy mojej obecnej przepływki.

Nr jaki na niej widze to >PBT-GF40<

Zdjęcia :

img20121017013.jpg

img20121017012.jpg

img20121017009.jpg

img20121017008.jpg

Wiem, że najlepiej by było kupić go w ASO, ale ze względu na finanse, chciałbym kupić jakąś ORI używkę.

BOSH/HITACHI to jedyne oryginalne ?

Wg jakich numerów szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/przeplywka-pompa-abs-mcpersony-pajak-przelacznik-zespolony-alternator-236647/

tu kolega sprzedaje przepływke i ma zrobione prawidłowo zdjęcie gdzie jest jej numer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu masz zaznaczone gdzie znajduje się numer przepływomierza, jeśli nie masz takich oznaczeń to może masz jakiś zamiennik ?

przep%25C5%2582ywka.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym miejscu gdzie podajecie, jest cały pusty plastki, z jakimś malutkim logo na środku - mam to na telefonie, troche nieczytelne - coś w stylu dvo, czy dvb. W kazdym razie na pewno nie ma takich oznaczeń jak na zdjęciach, Czyli wychodziłoby, że jest to jakiś zamiennik chiński (potwierdzałoby to uwaloną przepływkę). Tak?

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Jaką przepływkę byście zatem polecali? Na co patrzeć przy zakupie?

Interesuje mnie używka ori. Brać Bosh'a czy Hitachi? Do jakiego przebiegu?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest to jakiś chinol, używkę to masz swoją i widzisz jak działa, takich rzeczy nie proponował bym używek nie wiesz gdzie to leżało itp. Bosch Hitachi, kwestia ceny na pewno nie będą tanie.

Tylko teraz tak zauważyłem mały szczegół u Ciebie jest na 3 piny kostka a Bosch robi tylko na szerokie mocowanie nie na płytce, a więc odpada. Ogólnie masz kłopot, nie dziwie się że ktoś wstawił zamiennik jakiś tańszy bo OE kosztuje 1200 zł ostatnia cena :) zamiennik o połowę taniej,. 320 zł do oddania bym miał taki jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprawdzenie to loteria póki na w aucie nie założysz nie podepniesz vaga nie zrobisz logów nie bedziesz wiedzieć czy coś warta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że najlepiej byłoby kupić nówkę ORI, niestety nie mam tyle kasy na ten moment...

Wyczytałem, że lepiej kupić używkę ORI niż jakąś nówkę zamiennik - , że audi ciężko znosi takie zamennniki i ogólnie paść totalny.

Dlatego jeśli ktoś miałby używaną ORI - oczywiście sprawną na rozsądne pieniądze, to byłoby to najlepsze wyjście jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam HITACHI kupiłem używkę za 100 zł z golfa ale nr ten sam co u mnie tylko data produkcji kilka tygodni różnicy i działa bez zarzutów a zamiennik za 200zl to jest już nie sprawny przed montażem tak mi powiedział gościu w sklepie i powiedział żeby używkę poszukać jak do tej pory nie narzekam na szrocie dał mi miesiąc gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz ile tu wołaja ....ja kupowałem do swojego 2 lata wstecz i nic się nie dzieje dałem wtedy 200 zł oczywiście za zamiennik ale nowy na gwarancji:) ok podaje linka:

VEGA Motor CZESCI SAMOCHODOWE jakosc i CENA! - Katalog Firm - Business Times

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 zł za oto uzywke to norma

Kupowałem kiedyś bo myślałem ze moja walnieta , za ile ja kupiłem za tyle sprzedałem a jeśli chodzi o zamienniki z ryżu to wole nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...