Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystarczy mieć wycieraczki wpozycji off ruszając do tyłu.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przetrzepię forum i może znajdę to kodowanie bo chyba nawet o tym pisałem

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

Wystarczy mieć wycieraczki wpozycji off ruszając do tyłu.

ale ja mam zawsze na AUTO, jak nic nie pada to wycieraczki nie chodzą :wink:

Opublikowano

A nie wiedziałem,że masz czujnik deszczu :wink:

Opublikowano

Grzegorz to chyba będzie w 16-koło kierownicy

trzeba zakodować sedana ale oby działała wtedy wycieraczka włączając ją manualnie (napewno tak się da bo wiem, że tak działało tylko nie wiem czy akutrat tam trzeba zmienić kodowanie)

Opublikowano
  • Autor

Manetka z wycieraczek w dół (pozycja off) i tylna też nie powinna się ruszać sama.

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

W sumie zaraz to sprawdze :wink:

Opublikowano

to wiem, że manetka na 0 i będzie git

ale jak mam czujn. deszczu to go używam :grin: i mam manetkę w pozycji AUTO

Opublikowano
  • Autor
to wiem, że manetka na 0 i będzie git

ale jak mam czujn. deszczu to go używam :grin: i mam manetkę w pozycji AUTO

Jak nie pada to sama nie chodzi..

Opublikowano

no tak ale jak pada to mnie wkurza :wink:

Opublikowano

Panowie takie pytanie, czy ktoś miał do czynienia z felgami tego producenta,tj.'WSPITALY'?

felgi audi | kupić felgi audi| felgi dla audi | alufelgi audi | felgi aluminiowe audi

Czy warto zwrócić na nie uwagę?

Opublikowano

te ceny tam to za sztukę czy jak?

Opublikowano
te ceny tam to za sztukę czy jak?

To jest cena za sztukę

Opublikowano

drogo w chooj

Opublikowano
Panowie takie pytanie, czy ktoś miał do czynienia z felgami tego producenta,tj.'WSPITALY'?

felgi audi | kupić felgi audi| felgi dla audi | alufelgi audi | felgi aluminiowe audi

Czy warto zwrócić na nie uwagę?

dziadek miał w E60 felgi tej firmy. z tego co wiem to raczej nie narzekał

Opublikowano

To i tak około połowy ceny oryginału,więc jeśli jakość byłaby zadowalająca to jest to jakaś alternatywa.

Dzięki jedrekx za tą opinię.

Czytałem też ocenę miron78 na ich temat i jest z nich bardzo zadowolony.

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy post to nie wszystko. Wyśil się, poczytaj posty to znajdziesz nr. których szukasz :whistling:

Opublikowano

Pierwszy post to nie wszystko. Wyśil się, poczytaj posty to znajdziesz nr. których szukasz :whistling:

Jak ktoś zaczyna taki temat to powinien się z tym liczyć,że poszukując szybko numeru części powinny się znaleść w pierwszym poście :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy post to nie wszystko. Wyśil się, poczytaj posty to znajdziesz nr. których szukasz :whistling:

Jak ktoś zaczyna taki temat to powinien się z tym liczyć,że poszukując szybko numeru części powinny się znaleść w pierwszym poście :decayed:

To samo mu napisałem :decayed:

Opublikowano

Antonio i Akjam chyba macie zapełnioną skrzynkę PW :wink:

Opublikowano

odczytałem już :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.