Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak wyłączyć AirBag'a pasażera Vag'iem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie,

chcę mojego 3 miesięcznego Małolata wozić z przodu i potrzebuję wyłączyć Airbaga pasażera Vagiem (ponieważ nie mam magicznego wyłącznika do tego) z tego co znalazłem to robi się tak:

Adaptowanie sterownika poduszek - wyłączenie/włączenie poduszki pasażera

Wybierz 15 (Airbags)

Adaptacja sterownika - Funkcja 10

Wskazówka: W zależności od modelu, nie wszystkie kanały mogą być dostępne

W kanale 01 należu wpisać odpowiednią liczbę:

0 - Poduszka pasażera kierowcy aktywna

1 - Poduszka pasażera kierowcy nieaktywna

no i mój problem jest taki, że nie mogę wejść w adaptację w ogóle nie jest podświetlona, ale mogę wejść w securityacess i wpisać kod? moje pytanie czy trzeba wpisać jakiś kod by np uaktywniła się adaptacja? czy jedno z drugim nie ma nic wspólnego? Może kabelek mam za słaby (mam ten najtańszy niebieski z niebieską diodą z alledrogo)

jakieś propozycje?

:hi:

Opublikowano

ktoś kto projektował sterownik przewidział taką sytuację (osoby bez wiedzy) i propozycja jest taka byś znalazł sobie inny sterownik do pogrzebania.....:whistling:

Opublikowano

najlepszym rozwiazaniem jest dolozenie takiego wlacznika w dziale warsztat Bart-S wszystko fajnie opisal: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-przelacznika-deaktywacji-poduszki-pasazera-99319/

Opublikowano
  • Autor

a co z tym securityacess? można do niego wejść? za bardzo nie mam czasu kompletować podzespoły i rezać przełącznik, a może ktoś z wawy lub piaseczna ma mocniejszy kabelek by mi chwilowo poduchę wyłączyć? (za dobrego browara :naughty: )

Opublikowano

Do Security Acess mozna wejsc tylko trzeba miec KOD wejsciowy .

Trzeba sprawdzić czy jest w podpowiedziach w ORI VCDS , jak go nie ma to nie wejdziesz w niektore Adaptacje .

Opublikowano

jesteś pewny, że chcesz ryzykować życie lub zdrowie dziecka?

Opublikowano

nastradamus jak nie masz czasu zrobić tego jak Bóg przykazał to posadź dzieciaka z tyłu i nie zawracaj gitary.... ewentualnie zleć to komuś kto ma czas i pojęcie...

Grzegorz ori VCDS podpowiada ale zdecydowanie jestem przeciwnikiem by osoba, która nie ma pojęcia chinolem za 20zł grzebała w sterowniku poduszek...

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

tym bardziej, że ma tam wozić 3 miesięcznego maluszka.... bo jakby chodziło o teściową to zupełnie inny temat :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie wiedziałem, że aż tak to skomplikowane, myślałem że po prostu nie mając przełącznika można to zrobić za pomocą vag'a na zasadzie on off, już trochę rezałem w aucie manetkę, klimatronik, fis'a i wszystko jest git, myślałem że z tym też dam sobie radę...

dzięki za rozjaśnienie tematu

:hi:

Opublikowano

VCDS-em nie da sie tego zrobic.... jak juz chcesz to zrobic to podjedź do sklepu elektrycznego i kup opornik 3 ohmy taki cieniutki drucik z rezystorem po srodku.A w chacie zdemontuj schowej w aucie a nad nim bedziesz widział zołta wtyczke od poduszek rozepnij na wył. zapłonie i od strony kompa włoz tam ten opornik i zabezpiecz zeby nie wypadł. a wtyczke od poduszki gdzies sobie przymocój aby nie latała.Schowek złoz i ciesz sie nieaktywna poducha pasazera.Zadnych błedów nie bedzie i wszystko bedzie działac jak nalezy.A kiedys jak dzieci duze beda opornik wyjmiesz i bedziesz miał aktywna poduche pasazera.pozdro:thumbup1:

Opublikowano

A nie bylo by prosciej zamontowac wylacznik :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.