Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Prośba o analizę logów, błąd 00575 i max 120 km/h ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka

Problem jest z autkiem szwagra, błąd 00575 nie chce się skasować, muli zaje.......e, max 120 więcej nie chce, zrobiliśmy logi na szybko bo mu się śpieszyło, z moich wniosków wynika ciśnienie doładowania, ale nie wiem czy dziura w dolocie, N75 czy LMM ??

Control Module Part Number: 028 906 021 GM

Component and/or Version: 1,9l R4 EDC 00SG 1436

Software Coding: 00002

Work Shop Code: WSC 06435

1 Fault Found:

00575 - Intake Manifold Pressure

17-10 - Control Difference - Intermittent

LOGI: nie są wszystkie ale może coś da się z tego odczytać

001 DYN

47a0078606ac898cm.jpg

003 DYN

b487aab6c1c5f7e6m.jpg

003 STAT

87b2869fb0d3116bm.jpg

004 BS

54f198c39b6a3560m.jpg

008DYN

ceeb53e77e22a65fm.jpg

008 STAT

03ca2b0dd671d089m.jpg

010 DYN

7ddc930a7bfd6fb4m.jpg

011 BS

6f9d8c09e9fc7a26m.jpg

011 DYN

674479247c3fca35m.jpg

+ log z pomiaru mocy do programu Kaufmann

c3a2d9c6d585e743m.jpg

+wykres w programie Kaufmann

e0c28044a810fe8bm.jpg

Wygląda jakby zeżarło połowę kucy ??

Co wy na to ??

Opublikowano

Witam problem jest prawdopodobnie w wysranym N75, podmień od siebie i będziecie wszystko wiedzieć, sprawdź wcześniej wężyki do N75 bo może to one robią robotę

Opublikowano

Pomacaj rury w dolocie a jesli nic nie znajdziesz - podmieniaj N75

Opublikowano

N75 ...

Opublikowano

Cześć :hi: Za namową teścia (żadne inne tylko Audi - niunia:) kupiłem sobie A4 1,9 TDI 110 KM AFN, Avant, 1996 rok. Przebieg 192 000. Wszystko ok tylko jakoś taki nie żwawy jak na te 110 KM. Podłączyłem pod VAG i wyskoczyły błędy 575 i 519. Po skasowaniu w programie już się nie pojawiły ponownie a auto dalej jakieś takie zmulone. Jak dociskam gaz do podłogi auto powoli przyspiesza i przy wrzuceniu trójki przy 3000 obr. jakby przystaje i dopiero potem przyspiesza. Poczytałem tu na forum i przegoniłem auto na odcinku ok 3 km i doszedłem do 180 km/h czyli nie tak źle. No ale czytałem też o czyszczeniu kierownic spalin i innych takich ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać, na razie zdjąłem gumowy łącznik miedzy plastikową rurą a kolektorem dolotowym i znalazłem tak kupę czarnego szlamu. Może ktoś tak na chłopski rozum podpowie mi jak poczyścić to wszystko (i gdzie to się znajduje)i odmulić auto . chciałbym wrzucic logi z VAG tylko które ? to moje pierwsze TDI w życiu.

Opublikowano

dzięki. spróbuję zrobić dzisiaj test z Vagiem i wrzucić logi, może się uda zdiagnozować co zamula moje autko. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tak to był N75, dziś szwagier wymienił u Witka i mówi, że furka jak nowa :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.