Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wymiana lamp tylnich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze da sie go zdemontowac.. :kox: dojscie jakies na pewno jest, (poprzez dziure na zarowke od kierunku czy od wstecznego) :naughty: Wymien kierunek na jakis silver vision.. :naughty:

A tak poza tym to temacik o B6.. :wink4:

Opublikowano

Ale poczekaj, czemu masz od razu zmieniac jezeli forumowiczom sie nie podobaja, kupiles je chyba dlatego bo Tobie sie podobaly... wiec na Twoim miejscu bym to przemyslal... Pamietam jak nie tak dawno pojawila sie kolejna a4 b6 na forum, wygladala inaczej niz wszystkie wiec zostala delikatnie mowiac "pojechana" przez wiekszosc forumowiczow, jednak wlasciciel sie upieral przy swoim i po jakims czasie zaczela sie podobac tej wiekszosci... Pozdrowienia dla N. Sącza :hi:

Aczkolwiek z tymi lampami to bedzie ciezko sie przekonac...

Opublikowano

wrócę z Austrii to wrzucę zdjątka... moze zmienicie zdanie :)

szczerze w to wątpię :chytry:

a jak nie zmienicie to bede musiał poszukać innych lamp :kwasny

jeśli Tobie się podobają, to sobie zostaw :naughty:

Opublikowano

Ktos widzial gdzies takie lampy?

902audi_182.JPG

Opublikowano

Wyglądają na zmodyfikowane Ori

Opublikowano

Pewnie to sa ori+jakas folia.. :mysli:

Opublikowano

Pewnie to sa ori+jakas folia.. :mysli:

Widzial ktos cos takiego kiedys na zywo?

Sa inne sposoby na delikatne przyciemnienie lamp?

Opublikowano

Pewnie to sa ori+jakas folia.. :mysli:

Widzial ktos cos takiego kiedys na zywo?

Sa inne sposoby na delikatne przyciemnienie lamp?

albo folia lub specjalne spray jak się nie mylę - trzeba to zrobić odpowiednią ręką - dla równoniernego rozpylenia i przyciemnienia - ale z tego co wiem to jest to robótka nielegalna - mogą się przyczepić do tego - a tak pozaty aż tak bardzo Ci się to Flyer podoba :mysli: [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 08:14 _________________________________________________nie lepiej malikowe tylko te najbardziej ciemne

http://moto.allegro.pl/item374946304_lampy_tylne_diodowe_audi_a4_00_04_avant_combi.html

Opublikowano

Myślę że malowane ,kiedyś miałem takie :gwizdanie:

Opublikowano

albo folia lub specjalne spray jak się nie mylę - trzeba to zrobić odpowiednią ręką - dla równoniernego rozpylenia i przyciemnienia - ale z tego co wiem to jest to robótka nielegalna - mogą się przyczepić do tego - a tak pozaty aż tak bardzo Ci się to Flyer podoba :mysli: [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 08:14 _________________________________________________nie lepiej

Nie, nie tak bardzo - ale LEDy jakos mnie nie przekonuja. Wole ori :tongue4:

Poza tym ide w kierunku braku chromow na aucie - wlasnie tak jak ta biala B6.

Opublikowano

acha - no to inna sprawa :wink4:

Opublikowano
  • Autor

64294151pw7.jpg

23734960bw5.jpg

Opublikowano

na temat tych lampek już się wypowiadałem 9 w skali od 2-6 daję 1 :wink4:

skoro je dałeś - Tobie sie podobają i niech tak zostanie - dlatego maty taki wybór na rynku ( jakby wszystkim się to samo podobało byłoby nudnie ) :wink4:

Opublikowano

Wygladaja kiepko niestety, przecietny Golf III.

Opublikowano

lipa te lampy :szukaj::nabijasie:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

w srebrnym jeszcze nie najgorzej ale z innym kolorem nie wyobrazam sobie

Opublikowano

Ochydne. Nigdy bym takich nie założył do B6.

Opublikowano

Jak lampy tył to albo oryginał albo ledy :cool1: (ale to tylko moje zdanie :) )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.