Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VAG 106.0 problem z instalacją na windows 7 64bit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Otóż mam malutki problem i chciałbym byście mi pomogli.

Zakupiłem dzisiaj kabel od SIEMIAN-a z naszego forum, a dokładnie VAG106.0.

Niestety po instalacji programu pisze mi : musisz uruchomić 64bitową wersję programu DPIinstal.exe na tym komputerze.Skontaktuj sie z dostawcem tego pakietu.

Fakt faktem mam windows7 w wersji 64bit.

Po instalacji programu program nawet nie chce się otworzyć tylko widnieje jako skrót na moim pulpicie... Dodatkowo podłączając kabel przez USB to wogóle nie znajduje sterownika....

Opublikowano

z doświadczenia wiem że chyba żaden vag nie chodzi na win 7 wszystko śmiga na xp

Opublikowano

może spróbuj odpalić w trybie zgodności z win xp 32?

Ogólnie dużo walczyłem z odpalaniem VAGa na win 7 64bit i najszybszy sposób to zainstalowanie win xp na wirtualnej maszynie.

Opublikowano

tryb zgodności nic nie da ja próbowałem wszystkiego tylko emulator xp lub po prostu win xp

Opublikowano

Witam,

Akurat mam identyczny problem.

Z tym że instalacje na wersji 64 bitowej win 7 odpuściłem.

Postawiłem oryginalnego XP na VMware i tam zainstalowałem program. VMware to program do wirtualizacji.

Niby wszystko Oki tylko jest jeden mały szkopuł. Nie mogę połączyć się z autem. Sterowniki zainstalowane poprawnie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Kolega z forum doradzil zeby postawic wirtualny naped xp na windzie 7 udalo sie program zainstalowal sie;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
Witam.

Otóż mam malutki problem i chciałbym byście mi pomogli.

Zakupiłem dzisiaj kabel od SIEMIAN-a z naszego forum, a dokładnie VAG106.0.

Niestety po instalacji programu pisze mi : musisz uruchomić 64bitową wersję programu DPIinstal.exe na tym komputerze.Skontaktuj sie z dostawcem tego pakietu.

Fakt faktem mam windows7 w wersji 64bit.

Po instalacji programu program nawet nie chce się otworzyć tylko widnieje jako skrót na moim pulpicie... Dodatkowo podłączając kabel przez USB to wogóle nie znajduje sterownika....

VCDS 10.6.0 chodzi na każdym systemie x64, tylko trzeba zainstalować sterowniki od 10.6.4, które wgrałem tutaj: Download dpinst.exe from Sendspace.com - send big files the easy way :decayed:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Procedura instalacji na systemach x64 (w tym Win7):

  1. Instalujecie VCDS 10.6.0.
  2. Instalujecie dpinst.exe z wersji 10.6.4: Download dpinst.exe from Sendspace.com - send big files the easy way
  3. Interfejs w USB i wszystko śmiga :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.