Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż czujnika poziomu paliwa z audi a6


Dragon30

Rekomendowane odpowiedzi

mam licznik z a6 a czujnik poziomu paliwa z a4 który mi trochę kuleje tzn mam nieszczelność. Postanowiłem zmienić pływak na pływak z audi a6,montował ktoś taki pływak? Na co zwrócić uwagę? Pasuje pływak w otwór czy trzeba jakoś coś zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik będzie pasował tylko jak masz licznik z a6 i czujnik z a4 i pokazuje dobrze paliwo to znaczy że coś we wsadzie licznika lub w czujniku było zmieniane bo czujnik z a4 w zegarach z a6 pokazywał by na odwrót paliwo czyli jak byś miał pełny bak to pokazywał by że nie masz paliwa więc jak teraz wsadzisz czujnik z a6 to może on pokazywać na odwrót paliwo bo znowu trzeba będzie zmienić we wsadzie licznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik będzie pasował tylko jak masz licznik z a6 i czujnik z a4 i pokazuje dobrze paliwo to znaczy że coś we wsadzie licznika lub w czujniku było zmieniane bo czujnik z a4 w zegarach z a6 pokazywał by na odwrót paliwo czyli jak byś miał pełny bak to pokazywał by że nie masz paliwa więc jak teraz wsadzisz czujnik z a6 to może on pokazywać na odwrót paliwo bo znowu trzeba będzie zmienić we wsadzie licznika

ja Kolego pływak z a4 przerobiłem tak żeby pokzywał poziom pod licznikiem z a6, ale i tak nie jest zbyt dokładny, a teraz ma nieszczelność to zamiast kupować znów z a4 i przerabiać to kupię od razu z a6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy czujnik paliwa z linku będzie pasował do a4 b5 fl 1999 rok z licznikiem od a6?

VW Passat 1,9 TDI - czujnik paliwa, pływak. (2809290631) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Uszczelka ta czarna duża i nakretka na pływak będzie pasowała od mojej a4 czy muszę kupic razem z uszczelką i nakretką pływak z passata b5?

już wiem że pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...