Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PRoszę o pomoc - baaardzo wysokie spalanie


lotus28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnosnie mojej a4 b6 1.9 ti 130km manual. Pare godzin temu niestety ugrzązłem w błocie, próbowałem może z 10 wyjechać gazując po ok 15 sekund. Nie udało się z pomocą przyszedł kierowca który delikatnie pociągnął mnie linka i samochód gładko wyjechał z tego błota. Wracam do domu patrze a tam wskazówka poziomu paliwa spadła drastycznie a komputer pokazał że mam o przejechanie jeszcze 90km, dodam że przed tą niemiłą niespodzianka licznik pokazywał 220km czy to w ogóle jest możliwe? Przejechałem potem spokojnie ok 15km i wzrosło z 90 na 100km, zostawiłem auto na chodzi na biegu jałowym przez 15 min i ciągle wskazuje te 100 , to przeciez niemozliwe żeby spalił z 6 litrów ropy za 10 minut. Macie może pomysł dlaczego tak sie stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdzieś Ci się pływak w baku zwiesił... miałem kiedyś taką sytuację... stanąłem na lekkiej górce i fis wskazywał około 220km... przyszedłem i było 120km. Przejechałem około 30-40km i włączyła się rezerwa, zatankowałem do "odbicia" i zamiast 60-62l zalałem jedynie 54, ale od tego momentu było już wszystko OK.

upgrade:

ten sam silnik i nawet rocznik co Twój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...