Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jarkowozik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W pierwszym poście napisałeś, że wyrezałeś samopoziom. Możesz napisać coś więcej??

sam jestem ciekaw usłyszeć cosik więcej na ten temat :naughty:

Nie do końca wyrezałem bo w zasadzie ja go już miałem...

Musiałem tylko tchnąć w niego życie :wink4:

Ech...

Farciarz :slina:

Opublikowano

Niech no Pan powie Panie jarko na co choruje pański wydech? a raczej jego końcówka? Gdzie druga? :blink::wallbash:

A zakup zajebiaszczy :cool1: Jeden z dwóch wzorów felg 17'' jakie brałem pod uwagę przy zakupie, niestety albo stety :naughty: okazja trafiła się na eSki :>

Opublikowano
  • Autor

Niech no Pan powie Panie jarko na co choruje pański wydech? a raczej jego końcówka? Gdzie druga? :blink::wallbash:

ukradli mi jeden :decayed::wink4:

z tym też coś w końcu trza będzie zrobić :)

Opublikowano

bardzo ładne koło;) sam na takich jezdizlem:) mod na duzy +

Opublikowano

jarko super :good: ale dystans az sie prosi :)

Opublikowano

ykk, przyznaj sie... to Twoje :D

Felga ladna, ale wiesz czemu masz mieszane uczucia? Felga jasna, a cale auto ciemne :wink4: Gdybys mial chociaz chrom wokol szyb lub na relingach to byloby inaczej.

Opublikowano

Flyer akurat nie moje.. :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jarko super :good: ale dystans az sie prosi :)

dzisiaj stał Kamil na spocie obok mnie i to dobrze dostrzegłem - dystans musi być :good:

Felga ladna, ale wiesz czemu masz mieszane uczucia? Felga jasna, a cale auto ciemne :wink4: Gdybys mial chociaz chrom wokol szyb lub na relingach to byloby inaczej.

Jak odbierałem felgi z malowania to był koleś golfem i odbierał podobne pomalowane w grafit...

Kurcze, też tak mogłem :disgust:

Co do chromu to zastanawiam się nad relingami, może coś to zmieni :mysli:

powoli się jednak przyzwyczajam :)

Opublikowano

Jak grafit to inny wzor, ten sie nie nadaje zupelnie. :)

Jest zbyt "klasyczny" :cool1:

Opublikowano

Jak grafit to inny wzor, ten sie nie nadaje zupelnie. :)

Jest zbyt "klasyczny" :cool1:

Dokladnie. Ten wzor nie jest do lansu. On ma byc elegancki.. :)

Opublikowano
  • Autor

Ale spróbować nic by nie zaszkodziło :wink4:

Ktoś wie może jakie mi do tego trza dystanse :?: Bo ja sie nie znam na tym :decayed:

Opublikowano

Jak odbierałem felgi z malowania to był koleś golfem i odbierał podobne pomalowane w grafit...

Kurcze, też tak mogłem :disgust:

gdzie i za ile jeśli można wiedzieć malowałeś kółka, bo też mnie ta operacja prędzej czy pózniej czeka :gwizdanie:

Opublikowano

Nawet fajnie i delikatnie leżą na Twoim Avanciku :good:

Opublikowano
  • Autor

Jak odbierałem felgi z malowania to był koleś golfem i odbierał podobne pomalowane w grafit...

Kurcze, też tak mogłem :disgust:

gdzie i za ile jeśli można wiedzieć malowałeś kółka, bo też mnie ta operacja prędzej czy pózniej czeka :gwizdanie:

Zaraz puszczę Ci PW

Opublikowano

Jak odbierałem felgi z malowania to był koleś golfem i odbierał podobne pomalowane w grafit...

Kurcze, też tak mogłem :disgust:

gdzie i za ile jeśli można wiedzieć malowałeś kółka, bo też mnie ta operacja prędzej czy pózniej czeka :gwizdanie:

Zaraz puszczę Ci PW

ok o to chodziło dzięki :wink4:

Opublikowano

Ktoś wie może jakie mi do tego trza dystanse :?: Bo ja sie nie znam na tym :decayed:

jarko, jak masz ET45 to dawaj na przód 15 a na tył 20 , ja tak miałem w kołach od eSki i był lux malina :kox:

a397dd9ca528e69a.jpg to moje na seryjnym zawiasie

7ec3ae686fbbb9a0.jpg a tu esa na zawiasie od esy z moimi dystansami :decayed:

Opublikowano

Bardzo ładne koło :good: Ciekaw jestem jak będzie całość wyglądać po dołożeniu dystansów.

Opublikowano

Jak komus sie podobaja jarkowe fele, to mam takie na sprzedaz w stanie idealnym :naughty:

Oddam w naprawde dobrej cenie. :cool1:

A zeby nie bylo OT - fajne auto :decayed:

Opublikowano

Jak komus sie podobaja jarkowe fele, to mam takie na sprzedaz w stanie idealnym :naughty:

Oddam w naprawde dobrej cenie. :cool1:

A zeby nie bylo OT - fajne auto :decayed:

Witam,

Mozna szczegoly co do felg na PW, jakies fotki, cena i parametry

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Jakieś tam małe zmiany, bez szaleństw... :gwizdanie:

Felga 17'' sprzedana, teraz jest 16''

felga2r.jpg

felga1a.jpg

I powolutku zaczynam pracę nad car-audio.

Radyjko już jest

radio1jh.jpg

radio2gt.jpg

No i może jeszcze te szybki przyciemnię, podłokietnik zamontuję i czas już powoli zacząć myśleć nad zmianami :gwizdanie:

To mój faworyt

C13366516_1.jpg

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.