Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Klimatyzacja nie chłodzi - gdzie fachowiec w Warszawie ?


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno klima działała ale od jakiegoś czasu raz chłodziła a raz nie. teraz już leci tylko ciepłe powietrze. nie wiem gdzie sie z tym udać bo moje auto ma tylko 2 lata i dziwie sie ze coś takiego miało miejsce. niestety już po gwarancji. gdzie można podjechać w warszawie do dobrego fachowca??? może to czujnik klimy ?? sam już nie wiem . pamiętam tylko ze czasem coś chrobotało mi w silniku coś jakby tarło. teraz jest to rzadko słychać. zależy mi na dobrym fachowcu a nie pseudo naprawiaczu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, namiary podałem Ci na pw.

nie no, to super że na publicznym napisałeś, że mu wysłałeś pw, a tu nic nie wpisałes...

:chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, namiary podałem Ci na pw.

nie no, to super że na publicznym napisałeś, że mu wysłałeś pw, a tu nic nie wpisałes...

:chytry:

no wlasnie......ja tez potrzebuje jakis namiar na speca od klimy w wawie...... :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, namiary podałem Ci na pw.

nie no, to super że na publicznym napisałeś, że mu wysłałeś pw, a tu nic nie wpisałes...

:chytry:

no wlasnie......ja tez potrzebuje jakis namiar na speca od klimy w wawie...... :acute:

Przepraszam, nie chciałem gościowi robić zbyt dużej reklamy :gwizdanie:Angela podam Ci namiary dziś na spocie, jeśłi ktoś potrzebuje to mu na pewno podam.Zawsze można do mnie napisać.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup uzywana.

w peugocie tez mi padla po 2 latach (a fachowcy mi potem wytlumaczyli ze to ASO popelnilo bledy jeszcze na gwarancji i przez nich sie zatarla)...

ja kupilem uzywke za 450 zl i zadowolony do dzis jestem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie chciałem gościowi robić zbyt dużej reklamy :gwizdanie:Angela podam Ci namiary dziś na spocie, jeśłi ktoś potrzebuje to mu na pewno podam.Zawsze można do mnie napisać.

Tomek, napisz proszę namiary na człowieka tutaj - każdy na pewno skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie chciałem gościowi robić zbyt dużej reklamy :gwizdanie:Angela podam Ci namiary dziś na spocie, jeśłi ktoś potrzebuje to mu na pewno podam.Zawsze można do mnie napisać.

Tomek, napisz proszę namiary na człowieka tutaj - każdy na pewno skorzysta.

Ok Łukasz namówiłeś mnie, podaję zatem adres no oczywiscie dla klubowiczów rabaty(ceny można negocjować).Zajmują się nie tylko klimatyzacją, inne naprawy też można wykonać, ja u nich zawsze zostawiam auto i jestem zadowolony.

Firma nazywa Auto Mobile Service mieści się na ul.Krasińskiego 54 wjazd od Elbląskiej.

Najlepiej kontaktować się z Kubą tel.022-353-40-96 lub 660-751-564

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja coś dodam. Już dwa razy korzystalem z usług warsztatu w Łomiankach.. A ze trzy lata temu gość mi naprawial klime w Vw Passacie 1.8T bylem zadowolony :>, teraz naprawiał mi w Audi :th:, czyli regenerował sprężarke, czyśćił i osuszał cały układ, plus do tego nowy osuszacz,plus nabićie, koszt około 1300zł. Pare dni temu, mój kumpel robił to samo w Audi A6 2.4, koszt 1500zl..

A dodam że był w paru innych warsztatach w W-wie, to w każdym słyszal koszt okolo 2500zł :wallbash: n imoże być nawet więcej :thumbdown:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może i ja coś dodam. Już dwa razy korzystalem z usług warsztatu w Łomiankach..

Skoro tak wychwalasz zakład to może podasz jakieś namiary na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...