Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mruga podświetlenie radia podczas ruszania


ajiboo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj zauważyłem dziwny problem ,

Na początek opisze co mam u siebie w autku : W centralnej konsoli jest radio Audi GAMMA CC które jest odłączone poza podświetleniem klawiszy, radio któe napędza system audio to radio pioneer zamontowane pod kierownicą.

I więc tak : wracając w nocy do domu zauważyłem że podczas ruszania zaczyna migać podświetlenie radia Audi Gamma i po ruszeniu albo spowrotem świeci normalnie albo świeci ale słabiej albo wogóle nie świeci , jak się zatrzymam wszystko ok , znowu ruszam i znowu kilka razy mrugnie.

Dodam że zauwazyłem tą dziwną rzecz w dzień kiedy podpiąłem w samochodzie do wzmacniacza skrzynke z sub-em, ale nawet jak wyłącze całkowicie radyjko pioneer to i tak podświetlenie radia audi gamma nadal podczas ruszania mruga.

Pomóżcie co to może być ? Może to jakiś sygnał o błedzie tak jak mruganie klimatronika , a może jakieś braki w dopływie prądu.

Bardzo mnie to dziwi ?? Nigdy takiego czegoś nie widziałem.

pozdrawiam i czekam na jkaieś info .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rozwiązanie z tym radiem pod kierownicą :kox: . Wyjmij oryginalne radio ze średkowej konsoli i popatrz na wtyczki, może po prostu coś nie łączy. Zwykle takie dziwne chopoki dzieją się po jakichś druciarskich metodach ulepszania auta.

Jak jest z pozostałymi podświetleniami....zegarów, kokpitu itp.... .

Jeżeli jest OK to problem tkwi gdzieś w samym radiu.

Jak odłączałeś fabryczne radio??

Ktoś musiał coś przerabiać, ciąć kabelki.... . ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam że to teraz dopiero odpisuje ale dopiero teraz porządnie zająłem się tym problemem.

Przyczyną było przerwanie w masie dochodzące do radyjka i dlatego oświetlenie mrugało .

Rozwiązanie zrobiłem takie że mase do radia poprowadziłem o śrub mocujących schowek pasażera i teraz wszystko ok . :good:

Zostało tylko jedno pytanie niewyjaśnione dlaczego mrugało tylko radio i dlaczego tylko wtedy gdy samochód ruszał gdy stał to nieświeciło wogóle a jak ruszał to zaczęło mrugać gdy już nabrał prędkości ok 50 km/h to świeciło ale dużo słabiej niż powinno :mysli:

pozdrawiam i uważam temat za zamknięty chyba że ktoś wiem czy nastąpiło to przerywanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...