Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ogrzewanie tylnej szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam pytanie :

czy działa ogrzewanie tylnej szyby jak jest zdemontowane radio ?

Opublikowano

a dlaczego miałoby niedzialać:eusathink:

Opublikowano

ogrzewanie szyby jest sterowane z panela klimatronika, radio nie ma nic do tego :doh:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

pytam bo jak miałem podłączone radio to szyba grzała a wymontowałem radio w celu podłączenia bose i musiałem wyjechać bez radia - no i nie grzeje

Opublikowano

no to sprawdź czy wszystkie wtyczki są podłączone z tyłu do panela klimatronika, moźe któraś się wypieła, albo przypadekżęprzestało działać po wypięciu radia :hi:

Opublikowano
  • Autor

jutro podłącze radio i dam znać jaki efekt

ogólnie mam pecha podczas instalacji bose bo w tym czasie poszedł moduł centralnej elektryki :(

ale teraz mam nadzieję że skończy się na małej poprawce ;)

Opublikowano

no to może przy tym twoim rezaniu jakieś zwarcia robisz Kolego? Sprawdź też bezpieczniki... :hi:

Opublikowano
  • Autor

tylko kabelki sygnałowe i głośniki więc ni jak sie to ma do modułu centralnej elektryki

ale jak jutro podepnę radio i dalej nie będzie ciepełka na szybie to faktycznie cosa nie halo z moja instalką

a możesz mi powiedzieć który bezpiecznik odpowiada za grzanie tylnej szyby ?

z tego co widzę to 26 + ewentualnie radio 39

Opublikowano

A ja mam inny problem. Mam Avanta B6 i tylnia szyba grzeje ok, ale te male tylnie szybki nie grzeja wogule a chyba powinny dobrze mowie?

Opublikowano
  • Autor

a więc tak

poszedł bezpiecznik, włożyłem nowy

szyba fajnie grzeje a bezpiecznik fajnie się stopił

jadę do elektryka żeby to zrobił

Opublikowano
A ja mam inny problem. Mam Avanta B6 i tylnia szyba grzeje ok, ale te male tylnie szybki nie grzeja wogule a chyba powinny dobrze mowie?

boczne szyby w awancie masz nie ogrzewanie, nitki które widać to tylko antena radia :wink:

Opublikowano

aaa to takie buty:-P to po co ta antenka na dachu ta pletwa? nie mam navi...

Opublikowano
A ja mam inny problem. Mam Avanta B6 i tylnia szyba grzeje ok, ale te male tylnie szybki nie grzeja wogule a chyba powinny dobrze mowie?

boczne szyby w awancie masz nie ogrzewanie, nitki które widać to tylko antena radia :wink:

rozje^$%es system, myslalem ze to ogrzewanie:)

Opublikowano
aaa to takie buty:-P to po co ta antenka na dachu ta pletwa? nie mam navi...

Moze byc tez do webasta lub do telefonu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.