Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] AUSTRIA - POLSKA

Kto wygra ?

  1. 1. Kto wygra ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby z dziecmi grali, rownie dobrze moglobyc 0:3 :kwasny

jesli nie 0:5

Boruc to fenomen. Jest dobrze... :th:

Opublikowano

Boruuuuuc golaaaa :cool1:

Opublikowano

Piję pół dnia i chciałbym się upenić czy prowadzimy na prawdę czy już tak jestem naj_ebany :shocked:

Opublikowano

2 polowa.. :cool1:

Opublikowano

2 polowa.. :cool1:

Powiem Wam że z tego wszystkiego najlepsze jest picie !! :drunk: :drunk:

Opublikowano

Ryfa niech już wrócą do domu i nie robią wiochy

Opublikowano

Wit kurva! na prezydenta kurva!

jesteś geniuszem człowieku!!!!!!!!!! :polew:

Opublikowano

Piję pół dnia i chciałbym się upenić czy prowadzimy na prawdę czy już tak jestem naj_ebany :shocked:

nie jest zle hornet,wygrywamy pij spokojnie dalej-poinformujeny cie jak sie alkohol skonczy,ja tez pije ,wiec na zdrowie i nech wreszcie wygraja :beer1: :drinks:

Opublikowano

Smolarek za dużo ochlał się pepsi - jest cianisem jakich kuva mało !!!! nie strzelił !!!!

Opublikowano

Smolarek za dużo ochlał się pepsi - jest cianisem jakich kuva mało !!!! nie strzelił !!!!

:polew: :polew: :polew: :polew:

znowu tan nasz Boruc,ku....a,ale on gra

Opublikowano

Smolarek za dużo ochlał się pepsi - jest cianisem jakich kuva mało !!!! nie strzelił !!!!

:polew: :polew: :polew: :polew:

znowu tan nasz Boruc,ku....a,ale on gra

Pewnie zaraz inny kraj będzie chciał mu dać obywatelstwo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hornet,a co pijesz?

[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 21:58 _________________________________________________z tym krajem ,obstawiam ,ze bedzie premia dla niego w glasgow[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 21:59 _________________________________________________no polskiego brazylijczyka nam rozwala.....

Opublikowano

hornet,a co pijesz?

Jack Daniel's na lodzie

Opublikowano

i nie jest ci zimno? pic na lodzie?...ja wle kolejnego grolscha :wink4:

Opublikowano

Smolarek to jak kurva mebel !!!! nie dość że chudy i nie ma sił to jeszcze niski f*ck

Opublikowano

fajnie masz ....lodowisko na chacie....[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 22:05 _________________________________________________

Smolarek to jak kurva mebel !!!! nie dość że chudy i nie ma sił to jeszcze niski f*ck

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 22:05 _________________________________________________akcja tak zap....la ,ze nie mam kiedy isc wyrzucic z siebie,to co wypilem wczesniej,chyba wezme nocnik od dziecka...
Opublikowano

ogólnie hu...nia straszna ....

Opublikowano

akcja tak zap....la ,ze nie mam kiedy isc wyrzucic z siebie,to co wypilem wczesniej,chyba wezme nocnik od dziecka...

Wal pod siebie :kox::polew:

Opublikowano

Smolarek to jak kurva mebel !!!! nie dość że chudy i nie ma sił to jeszcze niski f*ck

No jak żadko żeś przypierdolił z klasą, spadłem z taboreta :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.