Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] AUSTRIA - POLSKA

Kto wygra ?

  1. 1. Kto wygra ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam chętnego który wyłączy mi opcję falowania telewizora :blink: jeba...ny się gibie albo mój żyroskop (jakie trudne słowo) nawala

Opublikowano

a slyszycucie to''jeszcze jeden,jescze jeden''-moj wojek gdzies tam drze morde...

Opublikowano

a slyszycucie to''jeszcze jeden,jescze jeden''-moj wojek gdzies tam drze morde...

Jak nie zachlał przed meczem :cool1:

Opublikowano

Szukam chętnego który wyłączy mi opcję falowania telewizora :blink: jeba...ny się gibie albo mój żyroskop (jakie trudne słowo) nawala

jeb...j jescze szklane,moze samo przejdzie...

a slyszycucie to''jeszcze jeden,jescze jeden''-moj wojek gdzies tam drze morde...

Jak nie zachlał przed meczem :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale męczą kur....a

Opublikowano

ale męczą kur....a

Ja już tylko słyszę roger, rger, to już nikt inny nie gra > gdzie oni się podziali

Opublikowano

ale męczą kur....a

Ja już tylko słyszę roger, rger, to już nikt inny nie gra > gdzie oni się podziali

u mnie jescze boruc gdzies tam gra...

Opublikowano

ale męczą kur....a

Ja już tylko słyszę roger, rger, to już nikt inny nie gra > gdzie oni się podziali

u mnie jescze boruc gdzies tam gra...

teraz więcej stoi ...

Opublikowano

albo mi sie wydaje,albo spikrer gada po polsku?ta kqva gdzie ten mecz ?

Opublikowano

albo mi sie wydaje,albo spikrer gada po polsku?ta kqva gdzie ten mecz ?

we Wiedniu :>

Opublikowano

obstawilem na 3:2 dla polski,ale za remis placa najwiecej,a tu co... tylko mtyle ,to juz koniec bramek???

Opublikowano

Nie narzekać, qna grają 100x lepiej, jak w I połowie :gwizdanie:

Opublikowano

Dajcie mi numer do Leo a niech strace ale zadzwonię żeby zdjął tego leszcza !!!!!!!!!!

Teraz nie trafił :baseball:

Opublikowano

oni kur....a chcą wejść z piłką do bramki :wallbash:, nic strzałów nic

Opublikowano

chyba przejde na whyche z lodem,kqva pije i pije te piwa a tu w TV ROGER GUeIERIO,czy jak mu tam... to polacy graja czy kto?.....[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 22:25 _________________________________________________9 minut doliczyl? poj....lo go

Opublikowano

chyba przejde na whyche z lodem,kqva pije i pije te piwa a tu w TV ROGER GUeIERIO,czy jak mu tam... to polacy graja czy kto?.....

To ja się nie dziwie że masz ciśnienie na kranie jak Ty pijesz pifffooo i jeszcze na trzeźwo mecz ogladasz - chcesz mieć traumę do końca życia :)

Tak to pójdziesz spać rano wstaniesz i co najwyżej będziesz miał kaca.

Opublikowano

pedal sedzia z nimi gra...

Opublikowano

zdjął Rogera zamiast Smolarka nie moge :wallbash:

Opublikowano

zminili rogera?....w tym samym czasie co ja przeszedlem na whyche...to co,jak przejdze z powrotemna pivo to on wroci? :shocked:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 22:30 _________________________________________________ku...a ten boruc

Opublikowano

Trzeba go oszczędzać na Chorvatów :>[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 22:32 _________________________________________________Bo jak on nie wkulnie, to kto?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.