Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny problem z odpalaniem..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez logów to takie gdybanie :P

Opublikowano
Bez logów to takie gdybanie :P

No wiem,wiem ale dopóki nikogo nie znajdę albo sama nie zakupię odpowiedniego sprzętu to będę sprawdzać te rzeczy,do których komputer nie jest potrzebny :)

Opublikowano

na początku odepnijcie wtyczkę od czujnika temp płynu tak czteropinowa z tyłu silnika i zobacz jak etedy odpala :wink:

Opublikowano

W weekend będziemy kombinować :)

A co ma wspólnego ten czujnik z odpalaniem?

Opublikowano

silnik wie jaka temp. ma silnik i podaje odp. dawke paliwa

jesli czujnik klamie np rano zawyza pompa podaje za malo paliwka i auto sie jaka lub na odwrot czyli poda za niska temp to obroty ma za wysokie po odpaleniu.

Opublikowano
silnik wie jaka temp. ma silnik i podaje odp. dawke paliwa

jesli czujnik klamie np rano zawyza pompa podaje za malo paliwka i auto sie jaka lub na odwrot czyli poda za niska temp to obroty ma za wysokie po odpaleniu.

Ahaa, dzięki. No w każdym razie w weekend coś będziemy myśleć w tym temacie.

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ----------

silnik wie jaka temp. ma silnik i podaje odp. dawke paliwa

jesli czujnik klamie np rano zawyza pompa podaje za malo paliwka i auto sie jaka lub na odwrot czyli poda za niska temp to obroty ma za wysokie po odpaleniu.

Zapodasz jakąś fotke w którym miejscu jest ten czujnik?

Opublikowano

42_1243455245.jpg

Fotka z google

Opublikowano

tylko nie wyjmujcie czujnika tylko wtyczkę od niego :wink:

Opublikowano

He he jasne :)

---------- Post dopisany 11-11-2012 at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 09:00 ----------

W naszym audi chyba nie ma takiego czujnika, bo my mamy świece do grzania płynu :)

Opublikowano

Jest jest, poszukaj jeszcze raz, tak jak kolega wskazał na obrazku.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dopiero dziś wzięliśmy się za odłączenie kostki od tego czujnika ;) i w związku z tym moje pytanie - czy to normalne,że teraz nie gaśnie kontrolka od świec żarowych? Gaśnie dopiero po odpaleniu auta..

W każdym razie auto dziś po dłuższej jeździe i przymusowym postoju zostało "ruszone" i zobaczymy jak jutro odpali :)

---------- Post dopisany 02-12-2012 at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 19:58 ----------

Po odłączeniu kostki auto po "ruszeniu" nadal tak dziwnie odpala, tzn. dość długo kręci.. A więc czujnik chyba nie miał z tym nic wspólnego :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.