Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Port telefoniczny w podłokietniku!


pawelp86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak w opisie mam pytanie odnośnie portu telefonicznego umieszczonego w podłokietniku a mianowicie czy ktoś wie jaki telefon tam pasuje i czy jest możliwość podłączyć inny telefon? Jeśli tak to proszę o pomoc co i jak zrobić aby to działało z moim telefonem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wszystko zależy jaki masz uchwyt. Standardowo jest tylko baza, do której trzeba szukać uchwytu. Generalnie są do większości telefonów ale ceny nowych mocno zniechęcają. Jak nie znajdziesz uchwytu do swojego telefonu. To są przystawki BT do takich zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakąś fotkę tego portu telefonicznego? Ja coś takiego (samą bazę) miałem koło radia, system firmy Unitalk, uchwyty do niektórych telefonów można kupić za parę groszy, ale do nowszych są już drogie. Do mnie przystawka BT kosztuje coś koło 250 zł, a za tyle można kupić nowy zestaw BT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakąś fotkę tego portu telefonicznego? Ja coś takiego (samą bazę) miałem koło radia, system firmy Unitalk, uchwyty do niektórych telefonów można kupić za parę groszy, ale do nowszych są już drogie. Do mnie przystawka BT kosztuje coś koło 250 zł, a za tyle można kupić nowy zestaw BT :)

Tania zabawa to nie jest ale dobrze to współgra z resztą auta. Chociaż ja i tak wolę fabryczny moduł BT w połączeniu z kierownicą wielofunkcyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obudowie od spodu masz opisane do jakich telefonow pasuja ,zapewne produkowanych w latach 2006/7 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak w opisie mam pytanie odnośnie portu telefonicznego umieszczonego w podłokietniku a mianowicie czy ktoś wie jaki telefon tam pasuje i czy jest możliwość podłączyć inny telefon? Jeśli tak to proszę o pomoc co i jak zrobić aby to działało z moim telefonem. Pozdrawiam

Mam taki zestaw w podłokietniku, to jest wg instrukcji zestawu przeznaczone do Siemens C65, CX65 / M65, S65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mylisz się kolego Mario_, udało mi sie to zdemontować jest to port do Noki 6230, 6230i. Teraz mam pytanie czy da się go zastąpić innym portem do innego telefonu i czy w ogóle takie porty są dostępne do poszczególnych modeli tel.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mylisz się kolego Mario_, udało mi sie to zdemontować jest to port do Noki 6230, 6230i. Teraz mam pytanie czy da się go zastąpić innym portem do innego telefonu i czy w ogóle takie porty są dostępne do poszczególnych modeli tel.??

Oczywiście ze się da. Do iPhona 4s taki port kosztuje około 500pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakąś fotkę tego portu telefonicznego? Ja coś takiego (samą bazę) miałem koło radia, system firmy Unitalk, uchwyty do niektórych telefonów można kupić za parę groszy, ale do nowszych są już drogie. Do mnie przystawka BT kosztuje coś koło 250 zł, a za tyle można kupić nowy zestaw BT :)

Tania zabawa to nie jest ale dobrze to współgra z resztą auta. Chociaż ja i tak wolę fabryczny moduł BT w połączeniu z kierownicą wielofunkcyjną.

No właśnie, dlatego to wyciągnąłem, bo nie chciałem inwestować w przystawkę BT, w tej cenie można kupić oryginał, co prawda z końcówką D, ale lepsze to niż nic :) A jak się trochę dołoży to starczy na Q :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem M pełna opcja i iP4s działał bez problemu.

U Czakiego kupisz za około 400pln komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mylisz się kolego Mario_, udało mi sie to zdemontować jest to port do Noki 6230, 6230i. Teraz mam pytanie czy da się go zastąpić innym portem do innego telefonu i czy w ogóle takie porty są dostępne do poszczególnych modeli tel.??

Ja się nie mylę, tylko czytam co jest napisane w instrukcji od zestawu telefonicznego, a że wygląda podobnie, to nie znaczy, że to jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyny plus takiego uchwytu to to, ze wowczas korzystamy z anteny samochodowej i mamy lepszy zasieg niz w przypadku korzystania z BT i zasiegu samego telefonu.

W A8 mam tak, ze przy BT - HTC Desire ma zasieg ok "1 kreski" a po podlaczeniu Nokii (nie 6230) przez uchwyt jest max :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje troszkę. Ktoś wie jak to zdemontować (sam uchwyt od telefonu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...