Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie mogę wyjąć końcówki drążąka kierowniczego


tobi665

Rekomendowane odpowiedzi

witam

z drążkiem jednak sobie poradziłem jednak mam probelm z końcówką, dwie śruby odkręcone, i jedynie wychodzi z 1cm a dalej nie chce isc, jak to ugryśc zeby jeszcze tą końcówke założyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestawiles zabezpieczenie w odpowiednia pozycje? Inaczej koncowki z gniazda nie wyciagniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko odkręciłem, i dałem sobie spokój i wymieniłem drążek bez wyjmowani końcówki

to tą śrube z boku trzeba wyjąc?? bo za cholere nie chciała wyjśc

jakie zabezpieczenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ta sruba, ktora jest z boku z nakretka, to jest zabezpieczenie, zeby sworzen koncowki sie nie wysunal. Ona z drugiej strony ma plaski leb, sciety z jednej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zmieniałem końcówki drążka kierowniczego to musiałem nagrzac tą śrube żeby wyszła bo była cholernie zapieczona . wiec jak cos to palnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsmarze kotleta, wiec wystarczy to zabezpieczenie obrucic o 90°?!? Wlasnie mam ten problem i nie moge wlasnie tego bolca zabezpieczajacego wyciagnac... W która strone go obkrecic? Czy nie ma to zadnego znaczenia? I pytanie jak, bo tam doslownie nie ma za co zlapac? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakretke na drazkach mozna naciac szlifierka, bez problemu schodzi tylko trzeba delikatnie to robic zeby nie uszkodzic gwintu

a sworznie polac colą, odczekac pare minut i wybic mlotkiem przez jakis punktat lub cienką śrubę, musi wyjść ;] zrobic cos na ksztalt narzedzia do wybijania sworzni, cos takiego ŚCIĄGACZ SWORZNI - WIDELEC 12 CALI 300 MM (3008345237) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i wbic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wiem sworzen sworzeniem , ale zabezpieczenie nie chce zejść, nie wiem czy trzeba mieć jakiś sciagacz czy tez sposób? Chodzi mi o zabezpieczenie, ten bolec z boku, strzałka zaznaczone miejsce gdzie opiera sie na końcówce ;)

image.jpg

!!! No i wrescie zrobilem to calkowicie i do konca, wiec ten bolec trzeba bylo walnac ile wlezie bo wredny az skorodowal od srodka i sie zbuntowal hehe ale robota juz zrobiona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział warsztat jest ładne fotostory poszukaj,śruby grzej palnikiem i wal młotkiem musi pościć,polecam też użyć wiertarki z udarem,a najlepiej młoto wiertarki dajesz na kucie zamiast wiertła wybijak przystawiasz do śruby i wio dzień wcześniej intensywnie psikasz wd 40 i musi iść jak nie palnik i grzejesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...