Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wysokością świecienia Xenonów A4 B6


piotrek27

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, żeby ustawić prawidłową wysokość xenonów w moim A4 b6.

Nie działało mi samopoziomowania ten problem rozwiązałem, przegniła mi wiązka.

Teraz chciałem ustawić prawidłową wysokość świateł i jest problem. Xenony są ustawione za pomocą Vag-a w pozycji serwisowej, ale świecą trochę za wysoko. Próbowałem je obniżyć ręczną regulacją na reflektorze, ale kręce i nic się nie dzieje. Czy to może być uszkodzona regulacja? da się coś takiego wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko znajdziesz na forum począwszy jak ustawić ręcznie (czyli która śróba co reguluje w lampie) i programowo przy użytku vaga. Wsio

I używaj :szukaj:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem jak ustawić światła ręcznie. I za pomocą Vag-a. Chodzi mi o to że, chcąc je wyregulować za pomocą śruby na lampie nic się nie dzieje, wiązka nie idzie ani w górę ani w dół.. Czy ktoś się z tym spotkał. Możliwe, że poprzedni właściciel coś tam szperał i uszkodził ten mechanizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, możliwe że kulka plastykowa silniczka wyskoczyła z mocowania. Ja tak miałem i musiałem trochę w lampie pogrzebać:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, możliwe że kulka plastykowa silniczka wyskoczyła z mocowania. Ja tak miałem i musiałem trochę w lampie pogrzebać:naughty:

Ty to wszędzie te paluchy wsadzisz :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, możliwe że kulka plastykowa silniczka wyskoczyła z mocowania. Ja tak miałem i musiałem trochę w lampie pogrzebać:naughty:

Ty to wszędzie te paluchy wsadzisz :grin::grin:

Haha no jak kuźwa dostałem takie już sknocone to co miałem zrobić musiałem coś wyrezać żeby chociaż świeciły:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręciłem, ale nie widzę tam nic co mogło by wypaść, albo żeby było uszkodzone. Ta plastikowa kulka silniczka siedzi bez zarzutu. Dziwne, że tak się dzieje w obydwu lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej masz regulacje zawaloną syfem i przekreciły ci sie te małe zebatkiod regulacji.

jak to sprawdzić. jak wyjmiesz lampę to kręc regulacją i obserwuj czy ci sie kreci regulacja ( ta wieksza zebatka z tyłu lampy) jesli nie to lipa bo zeby je wymeinić bez uszkodzenia lczegokolwiek trzeba rozklejac lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...