Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

modyfikacje silnika ALH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Stałem sie po czesci posiadaczem Golfa 4 z motorkiem ALH troche o nim poczytałem i jest to taki sam silnik jak 110 tylko ma kiepskie wtryski (0.185) i inne oprogramowanie.. poza tym jest jak 110koni,

Podobno motorki ALH maja w serii 95~100koni,

1. zmienic kompa i wtryski od 110?? (trzeba jakos kompa programowac czy tylko wkladam p&p??)

2. zalozyc wtryski 0.216??

- tylko nowe??

- same koncówki moge zakupic czy cale wtryski?

- Jakis motor fabrycznie ma takie wtryski?? (musze jechac jechac ustawiac cisnienia itp?)

- nie chce zeby autko kopcilo, musze kombinowac cos z mapa, czy nie ma bez korekty batorego za plecami??

3. zrobic po prostu chipa i nie kombinowac nic z wtryskami??(chyba kiepski pomysl bo male wtryski beda ograniczeniem)

nie chce za duzo koksu, zeby jechal jak 110 to styknie no moze delikatnie lepiej, moment tez nie za duzy (głównie przez wzglad na sprzegło)

Opublikowano

wtryski 205, wywal kata, wydajniejszy intercooler, remap u tunera... jak graty zdrowe to powinno wyjść blisko 130KM

Opublikowano
  • Autor

motorek zdrowy lekko ponad 200tysi ori przebiegu, kata juz nie ma, wtryski 205 czyli od jakiejs 110 tak??

Opublikowano
, wtryski 205 czyli od jakiejs 110 tak??

Tak to wtryski od ASV.

Porywając się na 216 pasowało by zapodać turbo od ARL i wtedy wypluje ponad 150KM :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie no 150 to sprzegło nie wytrzyma, tylko gdzie kupic zdrowe wtryski od ASV??

czytałem ze same 216 bez zmiany mapy robia w ALH ok. 120 koni..

trzeba tylko dawke zmienic i kat wtrysku

Opublikowano

robilem w sobote Golfa ALH + 216 stki ... na seryjnyn turbo i IC oraz lekko drzacym dwumasie 303 Nm i 145 PS - zaczelo to dopiero jeździć

seryjny soft ALH + wtryski 216-tki pokazalo 255 Nm i 120 PS

Opublikowano
  • Autor

wow to ladnie, ile mial nalatane?? był jakis batory na samych wtryskach 216?? gdzie je mozna kupic macie jakies dobre dojscie?? Spanky trzeba ruszac dawke i ten kat jak zaloze tylko 216 bez korekty softu?? mysle ze narazie by mi styklo zalozenie samych 216

Opublikowano

i czysczenei turbo co miesiac

Opublikowano
wow to ladnie, ile mial nalatane?? był jakis batory na samych wtryskach 216?? gdzie je mozna kupic macie jakies dobre dojscie?? Spanky trzeba ruszac dawke i ten kat jak zaloze tylko 216 bez korekty softu?? mysle ze narazie by mi styklo zalozenie samych 216

tu masz wykres , przebiegu nie pamietam

7d6089e0b0ca0838m.jpg

wlasciciel auta mowil ze na samych 216-tkach nie bylo dymu , tak korygowal dawke i kąt.

samym softem na ori wtryskach granice 120-125 PS sa osiagalne jak wtrsyki zdrowe

Opublikowano
  • Autor

spox podziekował za info :hi: a odnosnie zakupu 216 wiesz cos moze??

Opublikowano
spox podziekował za info :hi: a odnosnie zakupu 216 wiesz cos moze??

cowboy z forum golfa , choc przedmiotowy Golf mial wtryski od muszka.d tez z forum Golfa

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie :hi:

Opublikowano

Ja kiedyś kupowałem końcówki wtrysków w firmie DIESEL SYSTEM w Wolicy koło Nadarzyna pod Warszawą u naszego forumowego kolegi http://a4-klub.pl/sprzedam-czesci-samochodowe-151/zestawy-uszczelek-pompowtryskiwaczy-bosch-1417010997-oryginal-239217/ - pogadaj może jeszcze tym handluje. Końcówki 0,216 to końcówki od silnika AHY czyli 2,5 tdi. Oczywiście jeśli możesz za tym sam pojeździć to wyjdzie trochę taniej. Usługa u Cowboya czy kogokolwiek innego jest o tyle opłacalna, że wszystko robisz u jednej osoby i dostajesz gotowy komplet do przełożenia.

Opublikowano

Kupując wtryski 216 i nie robiac pod nie softu, to jak kupić TV fullHD i oglądać filmy z VHS na nim:facepalm:

Opublikowano
Kupując wtryski 216 i nie robiac pod nie softu, to jak kupić TV fullHD i oglądać filmy z VHS na nim:facepalm:

lepiej zapodać opornik za 30gr i też będzie lać gnojem :doh:

Kup używki wtryski AFN lub ASV i zrób program.

Opublikowano

Nie ma co sie pchać w uzywane wtryski po 400zł, 70% że którys będzie lał... teraz 216ki sa tanie

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ale jak ma nie być programu a opornik po 30gr to moze nic lepiej nie robić:whistling:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie jeszcze jedno pytanko, czy wtryski od t4 o oznaczeniu motoru AXG AHY czyli 0,216 podejda mi do tego alh czy musze zmienic koncowki??

Prosciej mowiac czy korpusy wtryskow pasuja??

Opublikowano

pasują

Opublikowano
  • Autor

Na bank??

Opublikowano
  • Autor

yhm. dzieki w sieci różne bzdury mozna wyczytac..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.