Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Woda za siedzeniem kierowcy


czako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam podobny problem jak czako, z ta mala roznica ze u mnie problem wystepuje z lewej strony. pod kierowca sucho, podsufitka czysta i sucha, boczki wykladziny suche, a po myciu w korycie u lewego pasazera 5 cm wody. Zainteresowal mnie watek z odwadniaczem szybra w slupku, bede musial go wybebeszyc, podziele sie spostrzezeniami. Pozdro :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny problem ,co kolega koey zaczął temat,.Po ulewnym deszczu pod siedzeniem pasazera jakies 5 cm wody :frown: Niestety zalalo mi sterownik od skrzyni automatyczne. Standardowo pierwsze co to nieszczelna czyba(jednak nie).Jak otworzysz maske, w lewym gornym rogu jest pylkowy filtr powietrza ktorego wlot jest pod schowkiem przy pasazerze i wlasnie tamtędy leciala diabelska :evil: woda . Proponuje sprawdzic splyw wody z szyby te plastiki , mi pekly laczenia i tamtedy lecialo . Mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylem. Woda kosztawala mnie duzo nerwow, ciaglego susznia i kasy.

[ Dodano: 28-02-2007, 23:36 ]

Ale to nie koniec, obecnie leci mi woda po bokach bagaznika, tam gdzie jest zbiorniczek na plyn do spryskiwaczy i po drugiej stronie (kombi).

Ktos wie o co chodzi? jak to naprawic. Juz czyscilem listwy dachwe, silikon dawalem od srodka (przez chwile nie lecialo ) i znowu. :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam podobny problem w mojej a4 kombi(mokry dywanik pasazera za kierowca) ale z tego co zauwazyłem perzy urzywaniu spryskiwacza tylnej szyby działa on z opóznieniem i z korka spustowego w podwoziu po pewnej chwili leci cos ciurkirm wiec chyba jest to wina spryskiwacza tylko ze nie wyciągałem dywanika i nie wiem czy to to.

[ Dodano: 11-04-2007, 16:03 ]

Witaka

tez mam wode pod dywanikiem za kierowca ale jak dzic zauwazyłem to podczas uzywania tylnego spryskiwacza az sie pieniło co dziwne w rogu przy lewej nodze kierowcy w okolicy tego plasiku. powiedzcie mi jak sie dobrac do przewodu od spryskiwacza i który to jest bo z tyłu ida dwa jeden taki ciemno żółty gładki a drugo czarny i frezowany, z ąbki tylnego dywanika leje sie jak nie wiem.

[ Dodano: 11-04-2007, 16:40 ]

korki gumowe w podwoziu mam wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

u mnie taki przypadek wystąpił dwókrotnie (tzn. w dwóch czwóreczkach) woda za kierowcą, powodem była uszczelka linki od otwierania maski (nieszczelna) i w taki sposób woda dostawała się do środka i odziwo zbierała się za kierowcą, a to z tego powodu że jest tam niżej niż z przodu. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

Ja swoj przeciek zlokalizowalem, okazalo sie ze zaj.... kretyn jakim okazal sie palant ktory montowal gaz poprzedniemuy wlascicielowi mojego autka poprowadzil przewody elektryczne od instalacji przez otwor linki otwierajacej maske. Oczywiscie nie bylo juz miejsca zeby zalozyc uszczelke. Z tamtad lalo sie strasznie. Uszczelke przeciolem umiescilem ja z dodatkowymi przewodami na miejscu i wszystko zasmarowalem silikonem. Pierwszy deszcz, pozniej myjnia i narazie jest gut. Teraz tylko dokladnie wysuszyc dywaniki. Ehmmm Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...