Skocz do zawartości
IGNOROWANY

felgi mercedes


kamilus

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, chce kupic takowa felge 17cali http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/74/34/78/2774347863_3 oczywiscie o ET itd sie nie martwie bo podejda. Jest tam ET35, 7.5J. Tylko nie jestem pewien: do felg z mercedesa beda mi potrzebne piersciene centrujace czy nie ? bo z tego co sie orientuja otwor w mesiu chyba wiekszy, wiec czekam na potwierdzenie :wink:

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie, ze dluzsze ?

edit: mam nadzieje, ze nie bede musial nic rozwiercac czy cos tylko kupic te pierscienie i inne sruby ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie będziesz potrzebował pierścieni centrujących i dłuższych śrub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, ze dluzsze i pierscienie to okej- wiem ;d Tylko znow zaczynam miec wątpliwosci co do tego jaka tam jest sruba M12 czy M14, ciezko mi cos znalezc na ten temat. Kolega szukał takich do mercedesa i mowil mi, ze on ma M12 :kwasny: Jesli ktos mial do czynienia z tymi felgami prosze o info !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierscienie jak i śruby musisz kupić:wink:

a jakie śruby M12 czy M14?:whistling:

o ile dłuższe śruby musi kupić? bądź inaczej zapytam: jakie jest osadzenie śrub w tej feldze względem ori Audi?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia sprawdzenia, nie znam nikogo kto użył śrub od audi na felgi mercedesa, rok temu zadałem to samo pytanie dlaczego mi nie odpisałes? nikt mi nie napisał:wink: mam gdzieś zdjecie tych śrub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wolisz coś takiego w 18stu calach? :wink:

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/patelnie-mercedesa-18x8-5j-opony-pirelli-p-zero-nero-215-40-18-a-249510/#post3090414

Junior, masz jakąś fotę ile to wystaje z przodu? Bo 8,5" to chyba wystaje lekko?

Od jakiego mietka one są i jakie długie śruby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wolisz coś takiego w 18stu calach? :wink:

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/patelnie-mercedesa-18x8-5j-opony-pirelli-p-zero-nero-215-40-18-a-249510/#post3090414

Junior, masz jakąś fotę ile to wystaje z przodu? Bo 8,5" to chyba wystaje lekko?

Od jakiego mietka one są i jakie długie śruby?

u mnie w temacie masz masę fotek, śruby kupowałem dłuższe niż fabryczne, przy tych moich mercach jest ET 35 przód i tył, przód jest prawie równo z nadkolem minimalnie się chowa, tył tak samo, nawet więcej jest schowane. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wolisz coś takiego w 18stu calach? :wink:

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/patelnie-mercedesa-18x8-5j-opony-pirelli-p-zero-nero-215-40-18-a-249510/#post3090414

Junior, masz jakąś fotę ile to wystaje z przodu? Bo 8,5" to chyba wystaje lekko?

Od jakiego mietka one są i jakie długie śruby?

u mnie w temacie masz masę fotek, śruby kupowałem dłuższe niż fabryczne, przy tych moich mercach jest ET 35 przód i tył, przód jest prawie równo z nadkolem minimalnie się chowa, tył tak samo, nawet więcej jest schowane. :wink:

Dzięki, już przejrzałem profil. Chcę kupić 8", ale przy 1BE będzie śmiesznie wyglądać wystające koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jak u Was ale mając felgi z Merola w A4 B5 skończyło się na wymianie śrub + pierścienie centrujące + rozwiercanie otworów ponieważ mercedes ma M12 a audi M14 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jak u Was ale mając felgi z Merola w A4 B5 skończyło się na wymianie śrub + pierścienie centrujące + rozwiercanie otworów ponieważ mercedes ma M12 a audi M14 :hi:

Mercedes nie ma M12, tylko NIEKTÓRE mercedesy maja M12.

Np. W210 ma M12, a juz W211 ma M14.

Pierścienie centrujące to normalne, a długości śrub tez róznie. Zazwyczaj mercedes ma dłuższe, ale niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jak u Was ale mając felgi z Merola w A4 B5 skończyło się na wymianie śrub + pierścienie centrujące + rozwiercanie otworów ponieważ mercedes ma M12 a audi M14 :hi:

Mercedes nie ma M12, tylko NIEKTÓRE mercedesy maja M12.

Np. W210 ma M12, a juz W211 ma M14.

Pierścienie centrujące to normalne, a długości śrub tez róznie. Zazwyczaj mercedes ma dłuższe, ale niekoniecznie.

Widocznie ja źle trafiłem bo śruba M14 nie wchodziła i trzeba było rozwiercać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do felg ktore chcialem kupowac, jak sie okazalo bylo M12 dlatego temat juz dawno upadl ;d Kupilem ori felgi z Audi. Narazie niech jest jak jest zobaczymy czy zaczne wybrzydzac, potem najwyzej sie zmieni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 18'' z merca i nie musiałem śrub zmieniać założyłem na tych samych co ori felgi z audika ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...