Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Katalizator w Audi A4 B6 3.0 ASN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odgrzeje kotleta, i jak panowie z tymi katami i sondami??? mi tez cos szwankuje wlasnie jutro jade na kompa zrobic testy ale w razie czego co polecacnie aby było dobrze??? bez jakichs metalicznych dzwiekow, wibracjami itp

Opublikowano

Jeśli.i chcesz wyciąć katy to tylko w ich miejsce tłumiki przelotowe najlepiej wpakowane w obudowy katów wtedy to wygląda i nie brzęczy jak przy strumienicy czy przy pustych puszkach

Opublikowano

Moge sprzedac ecu od asn z wylaczonymi tylnymi sondami


koszt wylaczenia u tunera to 600zł

Opublikowano

sprawdzalem dzisiaj sondy katy niby jest wszystko okej, ale nie jest ok po po pierwsze spalanie wieksze po drugie slychac po rozgrzaniu metaliczny dzwiek tak jakby kat sie przepalil czy cuus, cos doradziciee? moze kogos lepiej ogarnietego aby jeszcze raz sprawdzil mi to

Opublikowano

W jaki sposób były sprawdzone katalizatory ?

Opublikowano

no najpierw byly skanowane wszystkie sterowniki itp pozniej koles sprawdzal odczyt sond i katow no i ich zachowanie ale to wszystko na wolnych obrotach, wiec nie wiem czy to bylo dobrze

Opublikowano

Nie sprawdza się odczytu z sond i z katów tylko się robi TEST jaka wyszła wartość sprawności katalizatorów ?


Nie nie robi się tego na wolnych obrotach to po pierwsze

Po drugie temp katów ma mieć kilkaset stopni tak jak w procedurze jest to opisane

Opublikowano

ja jakiś czas temu wstawiałem nowy KAT do swojej B5 :) wreszcie nastała cisza :)

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

no test był robiony, wlasnie tez mi sie wydawalo ze nie robi sie tego na wolnych obrotach. NIe znam sie na tym ale wiem ze wlasnie odczytywal tam temp katow, sprawnosci to to ile ma nawet nie powiedzial, za darmo to robil takze wyjebane miał pewnie... znajde kogos ogarnietego to zrobie to poprawnie, pozdro


Panowie znowu check sie pojawil, sprawdzalem, błedy to katalizatory i wypadanie zaplony ale wypadanie mozliwe ze spowodowane jest przez katy dobrze mowie??? dlatego pytanie co proponujecie wywalac katy i sondy z kompa czy szukac uzywek???? bo jak zadzwonilem do aso z pytaniem o nowe to sie przerazilem ;/


???

Edytowane przez CzarnyAudiA4

Opublikowano

jak kupisz używki to możesz trafić na jeszcze większą padlinę niż Twoje a wywalić je razem z prekatami nie tak łatwo.

ja u siebie wywaliłem środki a w miejsce kata w ori obudowie siedzą tłumiki na zamówienie.

Podobno sa jeszcze zamienniki cała rura z pre katem i katem koszt koło 1,5 tysiąca teraz pewnie mniej bo to cena z przed 2 lat zdaje się nawet gdzieś kiedyś miałem ich numery, ale ze to chińszczyzna to się nie zdecydowałem bo pewnie wydech by mi skorodował za nim dojechał bym z warsztatu do domu :)

Opublikowano

ale wywaliles z kompa sonde tez tak?

Opublikowano

tak obie są wywalone ale tylko z programu fizycznie siedzą

Opublikowano

no czaje czaje i nic sie nie dzieje po tym z moca , spalaniem???

Opublikowano

Nie nie ma błędów moc normalna spalanie minimum 7.7 max hmmm kilka razy więcej

Opublikowano

no rozumiem ale ogolnie spalanie takie jak bylo z dobrymi katami?

Opublikowano

Spalanie sie nie zmienilo u mnie

Opublikowano

spalanie to samo

Opublikowano

okej to teraz musze znalesc kogos ogarnietego w lubelskim i tak zrobic :) a jeszcze pytanie wypruc trzeba katy i te pre katy tak???

Opublikowano

wypruj pre caty i katy mam ecu z wylaczonymi sondami jak chcesz ;P

Edytowane przez iceweed

Opublikowano

a znasz moze kolego kogos ogarnietego w tym z Lublina badz okolic??? bo wolalbym zeby ktos mi wywalil u mnie niz mam kupowac, pozdro


???

Edytowane przez CzarnyAudiA4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.