Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe


MAx

Rekomendowane odpowiedzi

te zegary po 2-gim lifcie sa super, ten czerowny jakos mnie meczy.Czy mozna strzelic podmianke calego licznika-mam na mysli czy ten po 2-gim lifice zapasi do wczesniejszych wersji, wtyczki i inne pierdoly?ile moze taki gajger kosztowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAx, pasic to bedzie, mozesz nawet z FIS-em zamoncic tylko trzeba wiedziec jak.

W Twoim roczniku imo jest w zegarach wiec musisz posiadac kod do IMO bez niego ani rusz. Jesli go masz, a jest to mala przywieszka przy kluczykach to tylko zrobic adaptacje.

Dobrze godom, czy nie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cry::cry: Pikuś, problem w tym ze poza danymi w avatarze to sprzetu nie mam 2 miesiac szukam B5 2,8 Q full opcji w manualnej i nie moge znalezc :cry:

to jeszcze jest szansa ze kupisz autko po drugim lifce i bedziesz mial biale zegary ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze godom, czy nie :?:

prawie...moje immo przeszedl tylko 1 mechanik na 15 u ktorych bylem (nie wiem dlaczego kod mialem dobry) po 2 lifcie jest jakies po2-ne zabezpieczenie (nie pamietam jak sie nazywa) wiec musialby sie tego podjac ktos kto naprawde ma pojecie, bo inaczej to tylko spierdzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

mi się to czerwone podświetlenie bardzo podoba - jest dla mnie takie oryginalne

Jeżeli miałbym już zmieniać kolor to na coś pomiędzy fioletem a niebieskim

(albo ultrafiolet - tak fajnie się żarzy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze godom, czy nie :?:

prawie...moje immo przeszedl tylko 1 mechanik na 15 u ktorych bylem (nie wiem dlaczego kod mialem dobry) po 2 lifcie jest jakies po2-ne zabezpieczenie (nie pamietam jak sie nazywa) wiec musialby sie tego podjac ktos kto naprawde ma pojecie, bo inaczej to tylko spierdzieli

czyli co w desce jest immobilizer kotry trzeb zgrac z kluczem tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAx, od modleowo 98 imo jest w zegarach, wczesniej byla oddzielna puszka.

To imo trza dopasowac do ECU no i klucze do tego.

Wiecej na ten temat bedzie wiedzial kolega szogun.

Dodam, ze mozna zegary zalozyc np. od V6 do R4 tylko trzeba bedzie VAG-iem przestawic na 4 cylindry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze ze pelna elastyczność tylko fury brak choc tak mysle ze jak wkoncu uda mi sie wkoncu ustrzelic to pewnie 95-97.poki co nie ma piany co bic bo juz mam ubiata przy szukaniu jak zapodam fure to wowczas jeszcze was poprosze o instrukcje.

Poki co dzieki za info

[ Dodano: 12-12-2006, 23:57 ]

Zaczynam się przywyczjać do czerwieni i nawet zaczyna mi się podobac, zori radiem beta ladnie wyglda szkoda ze nie gra tak ladnei jak wyglada

[ Dodano: 13-12-2006, 01:26 ]

AAAA był bym zapomniał koloru zmieniać nie będę ale do licznika i tak się muszę dobrać bo nie świeci mi podświetlenie temp wody i paliwa jak sie do tego dostać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciw czerwonemu podświtleniu, no prawie... jest jeden problem, nie świeci się dół obrotomierza (z wskazówkami) i góra prędkościomierza :( myślicie że to tylko kwestia wymiany diod czy trzeba całe zegary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wymiany zarowek. Ale zapewniam Cie ze jak zaczniesz wymieniac to wszystkie sie przepala i bedziesz musial wymieniac calosc. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciw czerwonemu podświtleniu, no prawie... jest jeden problem, nie świeci się dół obrotomierza (z wskazówkami) i góra prędkościomierza :( myślicie że to tylko kwestia wymiany diod czy trzeba całe zegary?

oczywiscei ze same diody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo samoróbnej bieli w A4 (jeszcze nie skonczone jest) :

58c42466dda92903.jpg

PS : to ja jestem autorem tamtych zegarów z pierwszej strony ;) :gwizdanie: Bylo to w mojej eks niuni B4 2,8 V6 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. mnie tez sie marza takie zegary, ale po rozebraniu moich o dziwo wszytko mam na diodach. a troche sie boje zabierac do lytutowywania tych diodek bez lutownicy powietrznej. niechce uszkodzic zegarow ale chyba w koncu sie zabiore za to, musze tylko poszukac bialych diod smd w UK, mam zegary od passata z niebieskimi diodami do pocwiczenia:d . Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ori były zarówki ...

Mówisz ze u Ciebie na diodach SMD jest ?

Jesli chodzi o lutowanie diód smd to raczej nei robi sie tego lutownica HA , a zwykłą kolbówką z regulacja temperatury.

Starą z wyczuciem podwaza sie igła i podgrzewa to z jednej to z drugiej strony. A potem przykłada sie nową pensetką i łapie cyną swieżą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocwicze na zegarach od passata, i tak je juz rozmontowalem zostala mi sama plytka drukowana.

tak wygladaja moje zegary po rozebraniu 7898b336eec97d03.jpg

0567b6f5384f53f7.jpg

a9ce3132587a79c3.jpg

nie wiem dlaczego tak mam i powiem szczerze ze ostatnio widzialem zegary na zwyklych zarowkach i moje wygladaja duzo lepiej podwietlone, na zarowkach wyglajadaja bardziej "ospale" .Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec : w tych kontrolkach masz diody dwukolorowe zespolone ;) Widac nawet :) Wiec jak bys i je chciał ruszac to musisz wstawic dwie odpowiednio ;) A te oswietlające to juz pikuś ;)

Chyba wiesz ze dioda swieci tylko w jedna strone ? ;)

Widze ze diody tam duze są wiec zaden problem z wymianą :)

Co do swiecena : normalne ze diody duuuzo wyrazniej swiecą... Mają duzo zywsze kolory i nie ma co porównywac kolorystycznie z oswietleniem zarówkowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec : w tych kontrolkach masz diody dwukolorowe zespolone ;) Widac nawet :)

tych nie mam zamiaru ruszac, one siweca ok i to sa ostrzegawcze, czesto sie ich nie oglada (oby)

Chyba wiesz ze dioda swieci tylko w jedna strone ? ;)

tak wiem ze swieca w jedna strone :D

dzis poszukalem na angielskich stonach i znalem gotowe zestawy do wymiany, nie ma do a4 ale sa do seata leona np. napisalem do nich maila, moze mi dobiora diody w kolorze bialym w dobrzej cenie w passacie jest 12 smd ktore podwietlaja zegary ale trzeba jeszcze doliczyc diody od wskaznikow poziomy paliwa, temp. oleju, wody oraz ladowania, zobaczymy. Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...