Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Czarnulka...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po dłuższej przerwie powróciłem do OOOO :D

Wielu z was mnie kojarzy :D krótkie przypomnienie poprzedniej fury dla mniej wtajemniczonych :D

e9e0acb67615d6a2m.jpgf4e8e7bfa32f23e0m.jpg5c54ad562c85e5c1m.jpg9aff0addba51dfbcm.jpgbad2486a5ef6b023m.jpg32283e64bf31f93cm.jpgeb3a9998c5843eb0m.jpg2a8cf4ef885bb32bm.jpgfa0365b7a66a7beem.jpgff2cb249c8008626m.jpgaad9ce2644056264m.jpg724b8944f66d78a7m.jpg0ac0de07dfda802fm.jpg97010050db38dbbcm.jpg67c64ba915d9b440m.jpg6023dfcc100409e6m.jpg395127be23bbbc5dm.jpg89a560d7d9c8a2dfm.jpg38d1b261e7e21ffem.jpgc13b8cd0925637c7m.jpgec21451e9a2ae3cbm.jpg6249e1c2aedb2e8bm.jpg9d2507d6f44abb74m.jpg

Nowy nabytek to Audi A4 B5 Sedan 1.8i ADR 125ps 97r [wiem wiem mówiłem że nigdy nie kupie sedana :D]

Wyposażenie z kodów :

X0A = National sales program germany

B0A = Poj. bez szczególnych krajowych wymogów techn.

C4X = Obręcz koła ze stopów lekkich 7 jx16h2 et45

G0C = Manualna 5-biegowa skrzynia b. (przelozenia sport.)

H6U = Opony 205/55 r16 91w

J1P = Akumulator

M51 = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,8 l

Q1D = Fot. sport.

1AC = System przeciwblokujĄcy -abs-

1G3 = Kolo zapasowe normalne zamiast dojazdowki

2PV = Kierownica skórz. do poduszki bezp.

4UE = Lewo/prawo

5RQ = Lusterko na wysięgniku (konvex) str. prawa

5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52

T5Z = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,8 l litera kodowa

3S0 = Bez poręczy dachowych

0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu

8AC = Radio

8GD = Alternator

8RE = 4 glosnik (passiv)

1LZ = Hamulce tarczowe przod

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-

+ to czego nie ma w kodach :

- skórzana trójramienna kierownica [s-line]

- kubełki w czarnej pół skórze

- klima

- el. lustra

- el. szybki [ tylko przednie ]

- radio alpine cde 120rr + przednie głośniki seria + syczki + tylna półka JBL GT6-5

- coś tam jeszcze :D

22.09.2012 [192000 km] zostało wymienione :

- uszczelniacz wałka rozrządu

- uszczelniacz wału korbowego

- uszczelniacz koła pompy olejowej

- pasek klinowy pompy wody GATES

- pompa wody SKF

- prawy przegub METELLI

- filtr kabinowy

- filtr oleju

- filtr paliwa

- filtr powietrza

- kompletny rozrząd

- płyn g-12

- olej silnikowy LIQUI MOLY 10W-40

- pasek alternatora, klimy itp Continental i BOSCH

256a5b09b03a3ae6m.jpg

Foty czarnulki :

49ed221bc71bda5em.jpg 8681e84fd07d33d0m.jpg 8b384adb77aa64fem.jpg 5c33e3a7c1f2fd0em.jpg 6c5c45a18fa937f0m.jpg ac04ca99b69e984dm.jpg 319b00c3f4273f2em.jpg 466251ea8fb1caadm.jpg 0dec87df365b2581m.jpg

miniaturki można powiększyć :D

Opublikowano

Jakieś plany co do modów?

fajne krzesełka :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

dzis przyszla folia do przyciemnienia przednich lamp zamowilem rozwniez dymione kierunki depo i na dniach bede robil smoked front...

a co do dalszych modow to nie wiem pewnie jakies wieksze kolo 17-18" i blizej matki ziemi :) ogolnie wszystko zalezy od $$$ bo pomyslow mam pelno...

Opublikowano

fajne:) coraz wiecej ADRów widzę na forum. Hehe kolego Nie byłeś czasem na forum audi80.pl?

Opublikowano
  • Autor

a no bylem na tym forum a na kilku innych :)

Opublikowano

no ładna seria. ale najpierw prosi chyba o 17' :)

Opublikowano

Ją też tam często Byłem jak miałem b3 :)

Opublikowano
  • Autor

fela bedzie na wiosne te ida jako zimowki....

mam pytanko czy ktos sie orientuje czy przednie lampy w przed lifcie sa tak samo klejone jak poliftowe ? czy sa na samych zatrzaskach ?

Opublikowano

kolego uszczelniacz wału korbowego kupowalęś samą gume czy gumę z obudową?

Opublikowano

piękna sztuka...do zobaczenia na spotach :decayed:

Opublikowano
Jakieś plany co do modów?

fajne krzesełka :thumbup1:

Jedyny akceptowalny kawałek skóry na fotelach :naughty:

Fajne autko :hi: No i ten kolorek :kox:

Opublikowano
  • Autor
kolego uszczelniacz wału korbowego kupowalęś samą gume czy gumę z obudową?

powiem ci ze nie wiem bo auto bylo oddane do mechanika graty mialem juz wczesniej kupione ale po rozebraniu calego przodu okazalo sie ze uszczelniacze tez sa do wymiany i moj mechanik kupil za wszystkie uszczelniacze z robocizna policzyl mi 70zl

Artur82 na spocie sie napewno pokaze :)

sokal zawsze marzylem o takim srodeczku i sie trafilo...

wczoraj z braku zajecia pomalowalem caly grill i ramki lamp w czarny pol mat :) dotego doszly dymione kierunki depo... fotki zapodam jak zdobede lepszy aparat niz fon :D

Opublikowano

To tak jak ja zawsze chciałem mieć jasne wnętrze ale myślałem że w A4 B5 takiego nie było :naughty: A tu proszę, przez przypadek właśnie takie mi się trafiło :decayed:

Opublikowano
fela bedzie na wiosne te ida jako zimowki....

mam pytanko czy ktos sie orientuje czy przednie lampy w przed lifcie sa tak samo klejone jak poliftowe ? czy sa na samych zatrzaskach ?

przedliftowe są na takich "spinkach" łatwo rozebrać i złożyć:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.