Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosze o pomoc Niepoprawny numer win


kozak_patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam moją kochaną adzie już z 4 lata ..I przez te 4 lata nie zobaczyłem tego błędu ....

numer win na karcie pojazdu to WUAZZZ8DZVA272204

Na dowodzie rejestracyjnym to też WUAZZZ8DZVA272204

Ale za to na samochodzie to WAUZZZ8DZVA272204

Czy jest kradziony czy jest błąd prosiłbym o Pomoc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyłka urzędu każde audi zaczyna się WAUZZZ na aucie masz ok a w urzędzie zamienili litery wg mnie zwykła literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się na samochodzie wau a wy wszystkim dokumentach wua ja jestem w Polsce 3 właścicielem ale czy ci właściciele też się nie kapnęli i co dalej mam zrobić jak to prawnie ogólnie wygląda 2007 był sprowadzony do Polski ...jeśli by Policje mi zatrzymała i sprawdzili numery to mają prawo samochód zatrzymać ..Ogólnie fajnie że to forum istnieje i wielkie dzięki za informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź do urzędu gdzie rejestowałeś auto i wyjaśnij sprawę po za tym mogą wszystko sprawdzić wg briefu ,co do kontroli policji mogą zatrzymać auto do wyjaśnienia bo mimo wszystko numery się nie zgadzają więc powinieneś to szybko wyjaśnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurdeee i na parking policyjny odstawią i będę musiał płacić A jesteście wstanie sprawdzić te dwa numery win a świstka żadnego briefu nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurdeee i na parking policyjny odstawią i będę musiał płacić A jesteście wstanie sprawdzić te dwa numery win a świstka żadnego briefu nie posiadam

brief zostaje w urzędzie ,a właściciel dostaje kartę pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to dobrze nie wiedziałem dzięki wielkie

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

Ja z racji ze pracuje do pożną to ciotka za mnie to załatwia więc jutro będę wiedział więcej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz na badanie techniczne na SKP, dostajesz negatyw i zaświadczenie że w dowodzie jest błąd w nr nadwozia (literówka), idziesz z tym do wydziału komunikacji i odkręcają sprawę. jak to wygląda kosztowo w urzędzie nie mam pojęcia - na SKP płacisz za badanie negatywne normalną cenę 98zł a później poprawkę za 20zł. najlepiej podjedź na SKP okręgową i się podpytaj dokładnie. acha - diagności którzy robili poprzednie badania mogą mieć trochę problemów że wcześniej tego nie zauważyli...

policja nic Ci nie zrobi - najwyżej dowód rejestracyjny zabiorą i wydadzą pokwitowanie z wpisem że vin się nie zgadza i będziesz musiał zrobić j.w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz na badanie techniczne na SKP, dostajesz negatyw i zaświadczenie że w dowodzie jest błąd w nr nadwozia (literówka), idziesz z tym do wydziału komunikacji i odkręcają sprawę. jak to wygląda kosztowo w urzędzie nie mam pojęcia - na SKP płacisz za badanie negatywne normalną cenę 98zł a później poprawkę za 20zł. najlepiej podjedź na SKP okręgową i się podpytaj dokładnie. acha - diagności którzy robili poprzednie badania mogą mieć trochę problemów że wcześniej tego nie zauważyli...

policja nic Ci nie zrobi - najwyżej dowód rejestracyjny zabiorą i wydadzą pokwitowanie z wpisem że vin się nie zgadza i będziesz musiał zrobić j.w.

jeśli chodzi o pieniążki to nie istotne za dużo mam włożone kaski w moją kochaną adzi by ją mi wzieli ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic Ci nie wezmą, nie zabiorą na parking ani nic z tych rzeczy. musisz to tylko dokręcić żeby mieć święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic Ci nie wezmą, nie zabiorą na parking ani nic z tych rzeczy. musisz to tylko dokręcić żeby mieć święty spokój.

Dzięki wielkie .Będe musiał to w tym tyg zrobić....

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

Ogólnie dziękuje wszystkim za pomoc .....

---------- Post dopisany 12-11-2012 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 19:43 ----------

Witam ciotka się pytała na stacji diagnostycznej ja osobiście się nie pytałem prawdopodobnie stacja ma prawo wsiąść dokumenty pojazdu jeśli numery się nie zgadzają a jeśli oni by je wzięli to zanim oni to wyślą a tam ci to rozpatrzą to może długo potrwać więc mojego kumpla wujek jest diagnosta i najlepiej by było z nim się skontaktować osobiscie bo kurde teraz jestem zmieszany podjadę na stacje a ci mi dokumenty wezmą i nic nie wystawią a ja nie będe mógł dalej prowadzić samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki nr masz wpisany w umowie kupna-sprzedaży

wuazzz8dzva272204

bodajże

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

a CZY TAKI pojazdf pod takim winem w ogóle istnieje wuazzz8dzva272204

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

sprawdzałem na tej stronie Historia pojazdu, dekoder VIN, przebieg i zdjęcia pojazdu, raporty uszkodzeń i usterek, baza pojazdów skradzionych, numer nadwozia. - VIN-Info...... i wyświetla samochód pod tym winem i pod drugim .......

---------- Post dopisany 18-11-2012 at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 16:07 ----------

Więc tak mam zrobione ksero dowodu ksero karty ksero umowy byłem na stacji by wypisał mi świstek związany z odczytem numerów win 60zł kosztowało i z tym wszystkim do wydziału komunikacji jade wy wtorek możliwe że jeszcze będzie potrzebny rzeczoznawca ale to jeszcze nie wiadomo sadzę ze mam wszystkie dokumenty przygotowane a jeszcze mam pismo napisane w związku z zaistniałą sprawą..

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2012 at 18:30 ----------

Wszysko oki czekam na sms na odbiór karty pojazdu i wyrobienie nowych dokumentów więc wszystko oki jestem szczęśliwy dziękuje wszystkim za pomoc ...Jeśli ktoś chce mogę opisać dokładnie jak to wygląda z papierami i ogólnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że wszystko udało ci się wyjaśnić

Też się ciesze minę dyrektora nie zapomnę do końca życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...