Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GTA2 Multiplayer - moze ktos chętny?


Rekomendowane odpowiedzi

A sprawdzałęś czy Ci działa? bo z dudsem nie pograłem, porty ma poblokowane na ruterze:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ?

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

ściaglem wszystko tak jak pisałeś ale nie moge znależ zadnego gracza

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

ja nie mam rutera tylko prosto przez modem netii mam neta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10:41:57 Connecting to: irc.multitheftauto.com port 806710:41:57 GTA2 requires that all players forward some ports from their router to their computer.

10:41:57 Click this link to access your router settings: http://192.168.1.1

10:41:57 Default router passwords can be found here: Default Router Passwords - The internets most comprehensive router password database

10:41:57 Forward 47624 TCP and 2300-2400 TCP/UDP to 192.168.1.11.

10:41:57 Your LAN MAC address is 002522BF3CA8. You should set the LAN IP reservation in your router to always give 192.168.1.11 to 002522BF3CA8.

10:41:57 *** Looking up your hostname...

10:41:57 *** Found your hostname (aelu57.neoplus.adsl.tpnet.pl)

10:41:58 Welcome to GTAnet!

10:41:58 gtanet-ipba06.adsl.tpnet.pl is now your displayed host

10:41:58 *** Forwarding PASS to NickServ

10:41:58 Country detected as Poland

10:41:58 [Logon News - Aug 06 2007] Your host will be scanned for open proxies. Please disregard any firewall messages originating from our servers. If you do not agree to this scan please leave the network now.

10:41:58 [Logon News - Jun 30 2010] An up-to-date version of our rules can always be found on http://gtaconnection.net/page/policy/rules/main/

10:41:58 Password accepted - you are now recognized.

jak to Ci sie wyświetla to powinna działać, po prawej stronie masz liste graczy, a na górze liste otwartych gier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista graczy jest pusta u mnie

podałem nick mloodya4

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

10:45:46 Connecting to: irc.multitheftauto.com port 8067

10:45:47 *** Looking up your hostname...

10:45:47 mloody a4 Erroneous Nickname

10:45:51 mloody a4 Erroneous Nickname

10:45:52 mloody a4 Erroneous Nickname

10:45:52 *** Could not resolve your hostname: Request timed out; using your IP address (213.146.34.173) instead.

10:45:52 Welcome to GTAnet!

10:45:52 gtanet-t33.o5u.146.213.IP is now your displayed host

10:45:52 *** Forwarding PASS to NickServ

10:45:52 [Logon News - Aug 06 2007] Your host will be scanned for open proxies. Please disregard any firewall messages originating from our servers. If you do not agree to this scan please leave the network now.

10:45:52 [Logon News - Jun 30 2010] An up-to-date version of our rules can always be found on http://gtaconnection.net/page/policy/rules/main/

10:45:52 Your nick isn't registered.

10:45:52 Nick mloody isn't currently in use.

10:45:52 mloody a4 Erroneous Nickname

10:45:53 mloody a4 Erroneous Nickname

10:46:01 mloody a4 Erroneous Nickname

takie cos mi cały czas wyskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie połaczyłes sie z siecią, masz też poblokowane porty te które opisałem:wink: jesłi net z neostrady to bez problemu odblokujesz to na firewallu, jak ruter to trzeba poszukać w instrukcji jak odblokowac, o ile twój komp to "matka" - ty udostępniasz połaczenie a nie korzystasz z udostępnionego:wink:

w tej chwili jest 18 graczy, twojego nicku nie ma:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma internet z vectra to też będzie działało bez problemu, bo widze gracze są zalogowani na tych łączach:wink:

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

Dalej Cie nie widze:kwasny:

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

a jesteś:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie zauwazyłem:thumbdown: grałem z tym niemcem, awet dobry jest ale na tinytown arena oberwał:decayed:

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

Ale ogólnie płynnie chodzi, dobre pingi masz, takze pewnie jeszcze pogramy, na tej duzej mapie długo miałes połaczenie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to grałeś na sieci?? bo jak nie to w sumie nic Ci single player nie pomoze:decayed: jeśli chodzi o pamieć trzeba sobie w mp pograc zapamietav gdzie są bronie, jak sie robi pewne triki, nie trzeba stac w korku samochódów jak to widze lubiałes :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

---------- Post dopisany 10-12-2012 at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany 09-12-2012 at 13:09 ----------

gramy?

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

Odnosnie tych co mają neostrade z livboxem

tak sie otwiera porty

Livebox 2.0 - przekierowanie portów - Livebox 2.0 - www.orange.pl

tak mają wygladać reguły

Clipboard01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w końcu zainstalowałem i chwile pograłem:decayed: będę musiał przysiąść raz na dłuzej i sobie przypomnieć wsio i ogarnąć jak się na servery wbijać:grin: ale ogólnie na +:wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spławik a to Ty do nas wczoraj wbijałes(gra hudi cos tam cos tam)? bo wczoraj kumpla wprowadziłem do gry, jak Ty to sory bo wyrzucał graczy:facepalm: zrób sobie w niku "_A4" bo tam dużo polaków siedzi wieczorami i niewiadomo kto jest skad:grin:

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

tak wyglada program w którym wybieramy gre

Clipboard0.jpg

lista gier, klikasz 2 razy w którąś i drugie okienko przycisk join, albo automatycznie Cie wrzuci do gry, jest to kolejne okienko gdzie jest odzielny czat, dogadujecie co zmienic w ustawieniach gry, mapa, liczba graczy, finalna liczba zabójstw(frag) czas gry i policja:decayed:

czat wiadomo, jak chcecie gadać na priv to klikacie dwa razy na gracza po prawej stronie i jest rozmowa PW:wink:

mozna grać z kim sie chce o ile bedą chcieli z wami grać:wink:

W grze jest pare istotnych zasad

1. Nie ma zabijania jak ktos nie ma broni, a przewaznie nie ma jej zaraz po odrodzeniu:wink: czyli trzeba dać jakis tam czas takiemu by sobie cos znalazł:grin:

2. Nie używamy niewidzialnosci, na którejś mapie jest, chyba logiczne dlaczego :D no chyba ze przeciwnik też tego używa to wtedy nie ma zasad:facepalm: ale niektórzy poprostu wychodzą z gry wtedy:whistling:

3. Miny samochodowe, to jest kwestia do ustalenia, ale przewaznie też sie nie używa bo to za łatwe wtedy, narzucac min wszędzie i czekać jak wszyscy wpadają:thumbdown:

4. czołg, może być :grin:

5. strzelanie z auta jest dozwolone jak najbardziej:kox:

pamietajcie o nowych mapach z pierwszego postu:wink:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

Multiplayer Ť Świat Grand Theft Auto

rozlokowanie broni na podstawowych mapach, po tygodniu znacie na pamiec te miejsca:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie dlatego nie raz wywala z gry po pewnym czasie? Przez wzrost pingu i przerwanie połączenia? Czy może być jakiś inny powód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...