Skocz do zawartości
IGNOROWANY

skrzypienie przy ruszaniu


rogerwro

Rekomendowane odpowiedzi

witam Panowie, moj problem tkwi w tym, ze zawieszenie skrzypi mi gdy ruszam. Objawia sie to kilkukrotnym szybkim 'tryyy' na 1 i 2 biegu, napewno nie sa to przeguby badz skrzynia, ewidentnie jest to w momencie, gdy auto jest wypychane do przodu. przy wiekszych predkosciach cisza, nasililo sie to powoli od 3-4 miesiecy, dodam ze w lipcu wymienialem banay i koncowki, na trzepaczkach wszystko bylo okej( podzespoly lemforder). Zastanawiam sie czy nie sciagnac kol i obficie nie spryskac np. silikonem w spray'u, sa rozne opinie na en temat, ze moze to uszkodzic zawieszenie lub ze pomoze chwilowo badz na dluzszy czas. Bujanie auta w miejscu tez nie wydaje zadnych podejrzanych dzwiekow, jesli powielam temat to przepraszam i bede szukal dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też skrzypiało w zime w ubiegłym roku i jest to zawieszenie a dokładnie gumy na wachaczach te wachacze to totalna porażka audi i to mnie najbardziej wk....a teraz też mi skrzypi pryskałem silikonem w spraju troche pomogło ale lepsze efekty są przy WD 40 nadal szukam skuteczniejszego srodka aby działał długo i żeby nie skrzypiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zrobie to WD 40, moze pomoze, moze nie :)

---------- Post dopisany 26-11-2012 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 20:14 ----------

a wiec, dzialalem dzisiaj z wd 40 i z silikonem-smarem w sprayu.po obfitym spryskaniu elementow zawieszenia i jezdzie testowej po chwili problem nie ustapil. z rzeczy, ktore moglem zrobic, tj szarpanie wahaczy, bujanie auta, bujanie silnika nic nie wykazalo... moze skrzypi gdzies we wnetrzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...