Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p


juby_p

Rekomendowane odpowiedzi

to jest tarcza zbrojona kevlarem i płacisz za obicie starej tarczy nowa okładziną, wiec groszowa sprawa.

---------- Post dopisany 21-11-2012 at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2012 at 13:26 ----------

niestety projekt stanął na pracach przygotowawczych auta na silnik, w weekend motorownia już zagości na swoim miejscu:) pierwszy soft na dotarcie kilku nowych elementów - około 160PS

---------- Post dopisany 24-11-2012 at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany 21-11-2012 at 22:48 ----------

Dołożyłem 3 fotki z silnikiem w komorze widać na nich dokładnie ile jest miejsca miedzy turbo a podłożnica czyli cała masa;) http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/modyfikacje-a4-b6-s-line-1-9-avf-juby_p-252033/#post3134398

---------- Post dopisany 27-11-2012 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2012 at 22:14 ----------

silnik próbnie odpalony na tym etapie pełen sukces:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz te fotki przerobionej gtb22??

najlepiej by było na aucie silnik wzdłużny chodzi mi w którym miejscu masz gruszke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT ale proszę poglądowe turbo do silnika poprzecznego

imag0524p.th.jpg

imag0523a.th.jpg

imag0501o.th.jpg

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

masz te fotki przerobionej gtb22??

najlepiej by było na aucie silnik wzdłużny chodzi mi w którym miejscu masz gruszke

Aż tak to nie mam. W czym masz problem? przyjedź to ci zamontuje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem mam z filtrem tak jak pisałes gruszka wychodzi nad podłużnicą i filtr nie wejdzie

Jakieś pomysły jak to rozwiązac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby spływ był od spodu a zasilanie olejem na górze to niestety tak wychodzi ze gruszka jest nad podłuznicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby spływ i podciśnienie był na swoim miejscu tak wychodzi

Myślę że nie, że najprawdopodobniej jest to błąd przeróbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter22

na 100% zle przerobione ...kto przerabiał ci suszarkę?

juby_

to specjalista od GTB... ogarnia gtb 17 i 22 do poprzeczniaków i do wzdłużniaków jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juby_p

to specjalista od GTB... ogarnia gtb 17 i 22 do poprzeczniaków i do wzdłużniaków jak chcesz

Jeżeli ktoś wątpi to zapraszam na przejażdżkę moim szczurem :) i wstaje ładnie i nie overboost'uje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale z gruszka centralnie w fitr powietrza to byś musiał do tatry zakładać to turbo, już wiem dlaczego u ciebie turbo zostało tak przerobione.......

---------- Post dopisany 29-11-2012 at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2012 at 08:41 ----------

Wczoraj auto wyjechało na drogę, teraz docieranie na małych dawkach za parę tysiączków strojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem szczerze powiedziawszy, moje docieranie to nie jest docieranie po remoncie czy nowego nowe sa tylko pierścienie na tłokach i panewki wałka rozrządu także po prostu musie się wszystko ułożyć a pierścienie toroche zetrzeć, za 2 tys zmienię olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szybko rób te 2 tyś zmieniaj olej i zobaczymy co tam wyjdzie :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szybko rób te 2 tyś zmieniaj olej i zobaczymy co tam wyjdzie :naughty::naughty:

Popieram :D

Jak tam nowy dwumas i kevlar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szybko rób te 2 tyś zmieniaj olej i zobaczymy co tam wyjdzie :naughty::naughty:

Popieram :D

Jak tam nowy dwumas i kevlar?

hmmmm ślizgał się na mikroskopijnych dawkach;p

A na razie mam 100km zobaczymy co weekend przyniesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58mg a seria to max 56 i opada powiedzmy do 46 - ale już się układa powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miłe zaskoczenie po remoncie silnik nie wział grama oleju...sa przesłanki na moc:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...