Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)


kaj82

Rekomendowane odpowiedzi

ładne autko :cool:
spalanie na poziomie 6,5-8l/100km calowicie mnie zadowala
:shock:

jakoś trudno mi w to uwierzyć, tyle to palą 1.9 TDI :twisted:

bo dieslem to trzeba umieć jeździć

w takim razie z obserwacji wnioskuję że nieliczni potrafią jeździć :lol:

i mam na myśli jazdę a nie spacer :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeniu, www.tomboy.pl, czepiacie sie. :mrgreen:

My poprostu nie trafilismy na takie modele, ktore tylko tyle pala i co nie ktorym jezdza o wiele za szybko niz fabryka dala max. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończmy tą rozmowę o spalaniu, w takim cyklu jak pisalem tyle pali i już.

Tak jak wczesniej już pisano spalanie zależy od kierowcy- ta sama trasa, podobna średnia prędkość a spalanie o litr mniejsze, wiem to z własnego doświadczenia, jak ostatnio z kumplem sprawdzaliśmy osiągi w mieście i na każdych światłach ogień to średnie spalanie było ok 15l/100km, ale przecież nikt nie jeżdzi non stop pełnym ogniem.

A co do trwałości to u mnie jest wszystko ok, ale u mnie ma dopiero 100000km, więc nic się nie powinno dziać, jeżeli ktoś kupuje autko z przebiegiem 500000km za pół ceny i oczekuje że nic się nie bedzie mu psuć, to jego sprawa

A co do modyfikacji to wiem że AWX-y dają sięlepiej modyfikować, ale i u mnie nie jest źle w serii to co widać a po wirusie... się jeszcze okaże :cool:

1f5561aad734e682m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 TDI nie jest wdziecznm silnikiem do "cipowania" wiec wodotrysków bym sie nie spodziewal .... :twisted:

seria ładna .... wykres tez ... tylko ten poczatek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że 1,9tdi lepiej sie chipują.Ja cudów się nie spodziewam,licze na jakies 180-190Ps, a z tą dziurą to nie wiem co jest grane, mam już pewne przypuszczenia ale muszę jeszcze kilka rzeczy sprawdzić, kilka osób popytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechce gdybać ile wyjdzie tyle będzie, po wirusie bardziej oczekuje zmiany momentu niż mocy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licze na jakies 180-190Ps

osobiscie tylko slyszalem ze robi sie do 180 KM

dokladnie .. bezpieczna granica to 180 kucy .. ale jak widzimy kolega ma mocna serie .... :twisted: ...

zobaczymy co wyjdzie ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna bryczka, i te fotele masz poprosty zaje...super. spalanie , wiadomo 2.5 tdi musi więcej spalić niż 1.9 tdi, normalka. niezły zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do modyfikacji to wiem że AWX-y dają sięlepiej modyfikować, ale i u mnie nie jest źle w serii to co widać a po wirusie... się jeszcze okaże :cool:

Super autko i kolor! Wynik serii mnie powalił :shock: . Jesteś pewny że autko nie było wirusowane? Myślałem, ze takie gratisy w serii ma tylko 130 PD.

Pytałem się o chipa do 2.5TDI i bezpiecznie można osiagnąć 180KM, dodatkowo pewnie mocno poprawiając przebieg momentu.

Jak własnie przebiega moment w 2.5TDI AYM? W jakim zakresie jest max mamoment? u mnie w BDG jest to od 1400-3600 350Nm. U Ciebie pewnie podobnie/identycznie?

Pzdr,

TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wykresie z hamowni przecież jest pokazane jak przebiega moment, auto nie było wirusowane.

U mnie z troche wyższych obrotów się zbiera , no i ten dół na początku wykresu jest wyrażnie odczuwalny, mam nadzieje że program wyeliminuje te niedomagania.

Ps Twoja b6-stka też pikna, i felgi chyba lepiej pasują do tego modelu niż moje, może by sprzedał i kupił inne :mrgreen:

a co do foteli to z tyłu jest troche lipnie ale przednie to mistrzostwo Świata-choć mogły by być podgrzewane :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu taki dół wyszedł, w następnym tygodniu jeszcze raz bedzie hamowana, poszukamy co to może być.

Jezeli ktos ma jakies pomysly to chetnie wyslucham

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...