Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ładne autko :cool:
spalanie na poziomie 6,5-8l/100km calowicie mnie zadowala
:shock:

jakoś trudno mi w to uwierzyć, tyle to palą 1.9 TDI :twisted:

bo dieslem to trzeba umieć jeździć

w takim razie z obserwacji wnioskuję że nieliczni potrafią jeździć :lol:

i mam na myśli jazdę a nie spacer :mrgreen:

Opublikowano

tzw. jazda emerytów...

Opublikowano

zdeniu, www.tomboy.pl, czepiacie sie. :mrgreen:

My poprostu nie trafilismy na takie modele, ktore tylko tyle pala i co nie ktorym jezdza o wiele za szybko niz fabryka dala max. :twisted:

Opublikowano

Pikuś, chyba masz racje :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

Skończmy tą rozmowę o spalaniu, w takim cyklu jak pisalem tyle pali i już.

Tak jak wczesniej już pisano spalanie zależy od kierowcy- ta sama trasa, podobna średnia prędkość a spalanie o litr mniejsze, wiem to z własnego doświadczenia, jak ostatnio z kumplem sprawdzaliśmy osiągi w mieście i na każdych światłach ogień to średnie spalanie było ok 15l/100km, ale przecież nikt nie jeżdzi non stop pełnym ogniem.

A co do trwałości to u mnie jest wszystko ok, ale u mnie ma dopiero 100000km, więc nic się nie powinno dziać, jeżeli ktoś kupuje autko z przebiegiem 500000km za pół ceny i oczekuje że nic się nie bedzie mu psuć, to jego sprawa

A co do modyfikacji to wiem że AWX-y dają sięlepiej modyfikować, ale i u mnie nie jest źle w serii to co widać a po wirusie... się jeszcze okaże :cool:

1f5561aad734e682m.jpg

Opublikowano

2.5 TDI nie jest wdziecznm silnikiem do "cipowania" wiec wodotrysków bym sie nie spodziewal .... :twisted:

seria ładna .... wykres tez ... tylko ten poczatek :roll:

Opublikowano
  • Autor

Wiem że 1,9tdi lepiej sie chipują.Ja cudów się nie spodziewam,licze na jakies 180-190Ps, a z tą dziurą to nie wiem co jest grane, mam już pewne przypuszczenia ale muszę jeszcze kilka rzeczy sprawdzić, kilka osób popytać...

Opublikowano
licze na jakies 180-190Ps

osobiscie tylko slyszalem ze robi sie do 180 KM - ale jak przekroczysz 190 to deklaruję się do postawienia Ci dobrej wódki....

Opublikowano
  • Autor

Niechce gdybać ile wyjdzie tyle będzie, po wirusie bardziej oczekuje zmiany momentu niż mocy,

Opublikowano
licze na jakies 180-190Ps

osobiscie tylko slyszalem ze robi sie do 180 KM

dokladnie .. bezpieczna granica to 180 kucy .. ale jak widzimy kolega ma mocna serie .... :twisted: ...

zobaczymy co wyjdzie ... ;-)

Opublikowano

bardzo ładna bryczka, i te fotele masz poprosty zaje...super. spalanie , wiadomo 2.5 tdi musi więcej spalić niż 1.9 tdi, normalka. niezły zakup

Opublikowano

A co do modyfikacji to wiem że AWX-y dają sięlepiej modyfikować, ale i u mnie nie jest źle w serii to co widać a po wirusie... się jeszcze okaże :cool:

Super autko i kolor! Wynik serii mnie powalił :shock: . Jesteś pewny że autko nie było wirusowane? Myślałem, ze takie gratisy w serii ma tylko 130 PD.

Pytałem się o chipa do 2.5TDI i bezpiecznie można osiagnąć 180KM, dodatkowo pewnie mocno poprawiając przebieg momentu.

Jak własnie przebiega moment w 2.5TDI AYM? W jakim zakresie jest max mamoment? u mnie w BDG jest to od 1400-3600 350Nm. U Ciebie pewnie podobnie/identycznie?

Pzdr,

TS

Opublikowano
  • Autor

Na wykresie z hamowni przecież jest pokazane jak przebiega moment, auto nie było wirusowane.

U mnie z troche wyższych obrotów się zbiera , no i ten dół na początku wykresu jest wyrażnie odczuwalny, mam nadzieje że program wyeliminuje te niedomagania.

Ps Twoja b6-stka też pikna, i felgi chyba lepiej pasują do tego modelu niż moje, może by sprzedał i kupił inne :mrgreen:

a co do foteli to z tyłu jest troche lipnie ale przednie to mistrzostwo Świata-choć mogły by być podgrzewane :sad:

Opublikowano
Na wykresie z hamowni przecież jest pokazane jak przebiega moment, auto nie było wirusowane.

Rzeczywiście - spojrzałem tylko na moc :wink: . A ile według danych katalogowych powinien wynosić max moment? 320Nm?

Opublikowano
  • Autor

Szczerze mowiąc to nie pamiętam, chyba ma 310Nm

Opublikowano
Szczerze mowiąc to nie pamiętam, chyba ma 310Nm

ee... 350Nm chyba...

Opublikowano
  • Autor

http://cichy.100tka.net/akp/dane.php

Według tego źródła ma 310Nm

Opublikowano

A co to za walniecie przy 1800 rpm ? Esp ?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czemu taki dół wyszedł, w następnym tygodniu jeszcze raz bedzie hamowana, poszukamy co to może być.

Jezeli ktos ma jakies pomysly to chetnie wyslucham

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.