Skocz do zawartości
IGNOROWANY

3.0 V6 zimny dymi na biało


lukisz

Rekomendowane odpowiedzi

spalanie na trasie do 130kmh 8,9l na 100

A po mieście jak Ci wychodzi?

Swojego czasu szukałem właśnie 3.0. Oglądałem dwa: manual bez Q i tam gościu miał spalanie ok 10 na trasie.

W drugim (Tip + Q) gościu miał 15 / 100 po mieście.

U mnie w dalszej rodzinie jest 3.0 Tip + Q - spalanie ok 15 lpg / 100 - przeważnie trasy.

Mam 3.0 multitronic, w mieście spalanie od 12 do 15l, jak poszaleję to i 20 potrafi spalić, na trasie przy 120 km/h na tempomacie spalanie 7,7 litra, przy ostrzejszej jeździe w trasie około 9 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosze się z zamiarem sprzedaży chociaż trochę mi szkoda bo naprawdę fajne autko, ale jak na rodzinę 4 osobową ciut przymałe, samochodzik w pełnej opcji w skórze nagłosnienie bose navi lodówka jak ktoś chętny to na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3.0 multitronic

Jak się sprawuje multitronic z tym silnikiem?

Miałeś jakieś awarie? Jaki przebieg?

Mam go dopiero od miesiąca, przebieg 135tys, przed zakupem sprawdzałem po VIN-ie w serwisie Audi co było robione i kiedy, w szczególności sprawdzałem wymiany oleju w silniku i skrzyni oraz kiedy był robiony rozrząd. Myślę że w tym silniku z multitroniciem są to bardzo ważne informacje i oprócz tego czy auto posiada książkę serwisową czy nie, to warto sprawdzić te sprawy w ASO, jeśli samochód jest z zachodu to w większości takie usługi wykonywane są w autoryzowanych serwisach (nie twierdze że w ASO są najlepsi fachowcy i najlepsze usługi ale jeśli się u nich serwisuje samochód to jest to udokumentowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...