Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dragon Green TDI by michu93.


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

po 95 zdaje się takie wychodziły jak tym masz, ale nie wiem po czym oni poznali ze zdjęcia ze są z Allegro....:eusathink:

Nasz jest z 93 roku- model GT, silnik ABS- 1,8- 90KM- przebieg- jakies 300 000km- i nadal jezdzi jak miod, tylko spalanie ma wysokie, bo zona wiecznie na zimnym silniku jezdzi- wiec nie schodzi ponizej 10l. , ale wyposazenie takie jak twojego- z tym ze mamy jeszcze MFA i fabryczny hak, ktory mozna zdjac. Szyberdach juz wymienialem, i instalacje w drzwiach kierowcy bo sie zacinalo okno. Teraz musialbym jeszcze wyczyscic te odplywy, no i ruda tez go troche juz zaatakowala....

Ale tak sobie po cichu marze o takim MK3 cabrio z silnikiem 2.0 16V- wiem nie wychodzily takie, ale bez problemu mozna zrobic- lubie ten silnik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak cabrio to tylko b4 bym chciał :D

co do golfów to u mnie też szyba kierowcy uchyla się tylko kilka cm, ale wcześniej uchylała się więcej, tylko strzelały plastiki więc podejrzewam, że się coś zacięło. nie chce mi się z tym narazie grzebać, bo w zasadzie nie potrzebuję otwierać całej szyby :P jak będzie cieplej to się tym zajmę. mi najbardziej brakuje tempomatu, bo robię głównie trasy i noga nie raz chciałaby odpocząć :P

już ci współczuję roboty z tymi odpływami :P

---------- Post dopisany 03-12-2012 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 19:17 ----------

dzisiaj miałem wolne w związku że jestem honorowym dawcą krwi :P więc w międzyczasie podleciałem umyć autko ;) umyte z gorącym woskiem, do świąt musi wystarczyć ;) koledzy z tyłu cały czas mnie pilnowali :P jak odjechałem to i oni odjechali :D

p.s. czym można wypolerować szkła? chodzi mi o szkło halogenów.

DSC04871.JPG

DSC04872.JPG

DSC04873.JPG

DSC04876.JPG

DSC04877.JPG

DSC04878.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-18* a GoFL chce jeździć! :P

---------- Post dopisany 13-12-2012 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2012 at 09:41 ----------

Takie tam... (karton się ładnie prezenci :kox: )

DSC04904.JPG

z rana z sopelkami

DSC04897.JPG

wiem, wiem, że czysty :D

a ciekawe na co się skórka szykuje :whistling:

DSC04914.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj okleiłem halogeny żółtą folią (dzięki kaju :) )

drugie zdjęcie w trybie nocnym, dlatego tak mocno oświetlone, w rzeczywistoście świeci mniej więcej jak normalne.

DSC04928.JPG

DSC04923.JPG

---------- Post dopisany 25-12-2012 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2012 at 14:33 ----------

no to prace nad oświetleniem zakończone: postojówki w migaczach :decayed:

muszę tylko nowe żarówki skompletować :decayed:

DSC04985.JPG

---------- Post dopisany 24-01-2013 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 25-12-2012 at 21:23 ----------

katalizator OUT :decayed:

mój mechanik twierdzi, że dosyć mocno zasyfiony już jest.

nie wiem czy jest różnica, bo nie mam gdzie sprawdzić, ale muszę go trochę wkońcu przegonić, bo przy depnięciu w gaz robi się trochę czarno za mną... :decayed:

Wiem, że w środku syf, ale nie mam kiedy go ogarnąć poprostu :facepalm:

DSC05063.JPG

DSC05062.JPG

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Małe zakupy:

-pasek wielorowkowy alternatora

-pasek klinowy wspomagania

-preparat do czyszczenia deski i plastików matowy

-mikrofibra

Jutro wymiana pasków :wink:

Nie wiem czy do tego nie dojdzie rolka altka albo napinacz, to się jutro okaże :decayed:

DSC05065.JPG

---------- Post dopisany 01-02-2013 at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 18:11 ----------

Mała przymiarka felg jakiś aftermarketowych :decayed:

Ogólnie nie będą jeździmy razem ze mną, ale mówię, przymierzę sobie :whistling:

DSC05119.JPG

DSC05117.JPG

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

Podświetlanie w nogach po otwarciu drzwi:

biały zimny led

DSC05125.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe radyjko Sony CDX-GT620U :decayed:

Ogólnie całkiem fajne radio, skoro ustawień, sterowanie subem, 2 x rca, tylko wysokie tony są bardzo ostre :P

Teraz będzie trzeba głośnikami się zająć.

DSC05131.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe radyjko Sony CDX-GT620U :decayed:

Ogólnie całkiem fajne radio, skoro ustawień, sterowanie subem, 2 x rca, tylko wysokie tony są bardzo ostre :P

Teraz będzie trzeba głośnikami się zająć.

https://lh5.googleusercontent.com/-_8wJfUD4b9g/UQ2Vd0KA8UI/AAAAAAAAA6w/WEOis_-smX8/s912/DSC05131.JPG

Fajne zielone kółeczko :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuleje na tylnej belce oby dwie nowe.

Głośników z tyłu nie było... już od kilku dni są, ale dopiero dzisiaj wsadziłem głośniki z passata b5. Gra to normalnie, ale dosyć przyjemnie :wink:

Kable do tylnych głośników trochę na szybko zakładałem i będzie jeszcze poprawka.

No i brakuje jeszcze maskownic... :facepalm:

Zdjęcia robione śrubokrętem.

DSC_0178.jpg

DSC_0177.jpg

DSC_0165.jpg

---------- Post dopisany 28-04-2013 at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 14:55 ----------

no to gril zmieniony. niestety nie z gt, ale ori i narazie tak będzie.

narazie jest w czarnym macie docelowo będzie w kolorze.

dodatkowo felgi Ronal 15" 7J et 28 z oponami 195/50, po przymiarce chyba się na nie zdecyduję :P

z tym, że jest koza, ale się ogarnie ;)

DSC_0193.jpgDSC_0191.jpgDSC_0187.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...