Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kręci tylko do 3000 obr/mon


remus_kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

mam mały problem. Jestem po wymianie wałka rozrządu z całym osprzętem, rorządu i usunięciu DPF-a. Już jak miałem nagryziony wałek to czasami mój BPW wkręcał się tylko do 3 tyś obrotów. Tłumaczyłem sobie to tym że to wina właśnie wałka bo co jakiś czas występowało dudnienie/niepalenia na jeden cylinder opisane w innych wątkach. Teraz wszystko wymienione łącznie z uszczelniaczami PD i wczoraj na zimnym silniku to samo. Chciałem sprawdzić czy na postoju po usunięciu filtra cząstek będzie puszczał dyma, pedał w podłogę a tu wskazówka zatrzymuje się na 3000 obr. Co może być przyczyną.

Za wszelki porady wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłeś logi? 3000obr. i muli go?

Nie robiłem logów. Po prostu naj go odpaliłem w garażu to chciałem sprawdzić czy puszcza dyma bo wywaliłem DPF-a, pedał w podłodę i obroty się zatrzymały na 3000. Dzisiaj jechałem do pracy i wszystko było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po pracy obaczymy czy jest tak jak pisze w tym wątku. Wielkie dzięki.

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

Kolega Rafal_1188 wielkie dzięki. Jest tak jak piszę w tym wątku. Człowiek się uczy do końca życia. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...