Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9TDI] Moja niunia w całej okazalości..


Cilek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, tak wyglądała jeszcze dwa miechy temu, teraz na alu15" bo zima ale za to wsadziłem concert 2 :!: i kończę rezać licznik z fisem od A6/03 jak skończę to uzupełnię foty..

Jak kupiłem wyglądała tak:

753e73a6afa447b9m.jpg

jej ®ewolucja :

d926ab90a4c63debm.jpg0a67ae977acc55fam.jpg3ba3cdced8f868e8m.jpg18a0977138268140m.jpg

7e08c9e30c9f1b9dm.jpg82fea0ff1995cb01m.jpgf5ea10ce273d0511m.jpg98a2c8200644573bm.jpg

8d0cbfe37568085am.jpgbbfb87d7ac2db821m.jpgf9448ea47a8adfa9m.jpg

pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cilek, jeszcze prosimy o opis modyfikacji pod maska oraz jakis wykresik. Jestem ciekaw przebiegu krzywej momentu obrotowego. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cilek, jeszcze prosimy o opis modyfikacji pod maska oraz jakis wykresik. Jestem ciekaw przebiegu krzywej momentu obrotowego. :razz:

-> http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=43640&highlight= :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky, dzieki.

No dziwnie wielki ten przyrost jak dla mnie z sryjnych 90 koni.

Kolego Cilek, mozesz powiedziec na jakim biegu robiles logi i czy miales cos wlaczone lub jakas gorke :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky, dzieki.

No dziwnie wielki ten przyrost jak dla mnie z sryjnych 90 koni.

Kolego Cilek, mozesz powiedziec na jakim biegu robiles logi i czy miales cos wlaczone lub jakas gorke :?:

90 ale AHH ma dużo wydajniejszą pompe z 11mm tłokorozdzielaczem a zdławiona jest wtryskami, więc jak je wymieniłem to dostała skrzydeł (130km i ~300Nm) a sofcik zapodaliśmy bardzo delikatny bo bałem się o bebechy choć serducho ma zdrowe ale jednak to była 90, tak a propo to mówią że AHH ma potencjał na jakieś 200km.. :razz:

logi zwyczajnie na trójeczce z butem wpodłodze ale troche się bałem bo ten ruch w centrum warszawy.. a było płasko jak na stole bilardowym i niebardzo wiem co mógłbym mieć włączone.. :?:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cilek, dla mnie jest dziwne to, ze zamiana samych wtryskow spowodowala taki przyrost. :shock:

Tylko kupowac komplet wtryskiwaczy za okolo 1000-1200zl i sie cieszyc z jazdy. :razz:

Co do logow to mi chodzilo, czy klime miales wylaczona i inne pierdoly obciazajace auto.

Powiem Ci, ze masz oske i 153KM i 339 NM, a ja u siebie bede sie cieszyl jak bede mial 140 koni i 300 NM, a wyniki z VAG-a pokazuja, ze ja mimo Quattro mam o jakies 0,2-0,5 s. lepsze przyspieszenie. Wiem, wiem inne warunki mogly byc itp. ale nawet biorac, ze mam te same przyspieszenia to albo ja mam ze 160 KM albo ta Twoja hamownia cos szwankuje. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cilek, dla mnie jest dziwne to, ze zamiana samych wtryskow spowodowala taki przyrost. :shock:

Tylko kupowac komplet wtryskiwaczy za okolo 1000-1200zl i sie cieszyc z jazdy. :razz:

Co do logow to mi chodzilo, czy klime miales wylaczona i inne pierdoly obciazajace auto.

Powiem Ci, ze masz oske i 153KM i 339 NM, a ja u siebie bede sie cieszyl jak bede mial 140 koni i 300 NM, a wyniki z VAG-a pokazuja, ze ja mimo Quattro mam o jakies 0,2-0,5 s. lepsze przyspieszenie. Wiem, wiem inne warunki mogly byc itp. ale nawet biorac, ze mam te same przyspieszenia to albo ja mam ze 160 KM albo ta Twoja hamownia cos szwankuje. :razz:

No, same wtryski tyle dały i nie wiem czy zdecydowałbym sie na soft gdybym wiedział co tam siedzi, to znaczy jest znaczna różnica ale w trasie..

a zapomniałem dodać że logi były robione na ori sofcie bo po modyfikacji starczyło mi czasu tylko na chamownie.. zawsze jeżdżę z włączoną klimą ale raczej wtedy było na ekon.

sorki za niedoprecyzowanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cilek, no moze i tak.

Bo z tematu na AKP to wychodzi, ze logi i hamowanie robiles niby w tym samym dniu.

Ale i tak jakos z dystansem podchodze do tego wyniku osiagnietego samymi wtryskami. Nie mowie, z nie mozliwe bo nie znam sie na tym tak.

Zeby az 40 kucy dodalo to niezle. :mrgreen:

Te wtryski ASV to jakie cisnienie :?:

[ Dodano: 26-11-2006, 20:03 ]

jeszcze raz napisz w jakiej koleinosci co robiles.

Podaj firme, ktora Ci to robila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wtryski ASV to jakie cisnienie :?:

220/300 bar

jeszcze raz napisz w jakiej koleinosci co robiles.

logi :arrow: wtryski :arrow: rolki :arrow: program :arrow: rolki

Podaj firme, ktora Ci to robila.

adres hamowni znasz .. ;-) a wtrski + program robil kolega Rogal z AKP ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi wtryski rolki program rolki

Chyba wtryski, logi.........

To juz wiem co nie co kto przy tym grzebal. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...