Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA] lavagrau perl sedan Air Lift 3H OEMS 20" Pakiet zewnętrzny S4


Maniek@

Rekomendowane odpowiedzi

a Dzięki ale chyba gwint to jeszcze za mało coś mnie korci Air Ride ale muszę rozejrzeć sie w temacie :):) Tylko nie wiem czy warto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnij teraz Andrzeja żeby wrócił szybko do żywych i też modził słuszną markę :decayed:

bo Twoje A4 jest już bajkowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki no właśnie próbuje ale Andrzej to trudny przypadek :facepalm: nie wiem czy się starzeje czy jak :jerk: ale cały czas nad nim pracuje ;p :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do air to warto warto ;) fajnie siadło te koło tu ;) tylko szkoda że nie ma większej szerokości przez co byłby większy concave ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do air to warto warto ;) fajnie siadło te koło tu ;) tylko szkoda że nie ma większej szerokości przez co byłby większy concave ;)

No patrząc na twoja fure to zaczynam chorować na Air :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie to auto :) chyba widzialem kilka razy jak przejeżdżałeś przed boguszowice ;) pozdro na jakim spocie !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu wątek jak zwykle działa bez wiedzy właściciela. pięknie Ci to Panie siadło. :kox: :kox: :kox::thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dpkci0.jpg

o widzę ze mój wątek sie rozwija hehe :decayed: to tak jak widać na zdjęciu wpadł wydech + zderzak z S4 także tym sposobem zewnętrzny pakiet s4 ukończony w 99% :banan:

Żeby nie było ze sie nic nie dzieje to wpadły fotele s-line skóra + alcantara (bez logo s-line ) w pełnej elektryce :decayed:

5406def79713.jpg

7ba4e51780e4.jpg

49c2f524a388.jpg

KIera Polift Cięta :D

eae7cc54f9f0.jpg

b49e50598301.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem całkiem. Teraz bier od Siemianowice czorny sufit i bydzie piękny środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś mu tego tak nie chwol wrzosu bo synek w piyrzi obrośnie.

Edytowane przez main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Pany no sufit by sie przydał ale szykują sie grubsze projekty na najbliższy czas wiec sufit to w tak zwanym miedzy czasie moze pomyśle ;p;p


:hi: Witam , Odkurzymy trochę wątek wpadło zawieszenie Air Ride z racji tego ze uparłem się na zestaw z USA wpadło najmłodsze dziecko Firmy Air Lift Performance czyli Air Lift 3H .

kilka zdjęć z kalkulatora :facepalm:

7f56098bc79b.jpg

a43f64f4bba5.jpg

d4435872ce07.jpg

zabudową i okuciami zajął się Czesław Customizer a ja narazie jestem na etapie oganiania całego zestawu ale jak na początek użytkowania jestem mega :decayed: zadowolony

pozdrawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...