Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak zaprogramować Vag'iem Domykanie szyb?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałbym u siebie zaprogramować komputer,aby domykał szyby wraz z zamknięciem przez Centralny Zamek auta,a nie trzymać guzik na pilocie przez 3s. Wiem,że jest sporo tematów na forum o "domykaniu szyb" ale nie znalazłem jak można to zrobić za pomocą Vag'u

Za wszelką pomoc z góry dzięks. Prócz mnie na pewno się komuś przyda.

Audi A4B5 1999r

Opublikowano

w B5 nie ma takiej opcji aby bez przytrzymania guzika zasunęło szyby, chyba że zamontujesz jakiś dokładany centralny-alarm z taką opcją.

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem taki wątek:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-domykanie-szyb-sterowane-alarmem-4654/

W którym kolega "Thomas" opisuję,że taką czynność wykonał u siebie i nic nie wspominał o dokładaniu jakiegokolwiek (sterownika czy nieoryginalnego alarmu)

Opublikowano

hmm

---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

no tak tylko że ten kolega Thomas nie raczył napisać że to było w B6 a nie B5...

w B5 nie ma takiej opcji aby zrobić to vagiem

Opublikowano

a do B6 zna ktoś kodowanie żeby nie trzymac tego pilota:kwasny:?

Opublikowano
  • Autor

No i sprawa się wyjaśniła. Kolega "Thomas" po prostu chciał się pochwalić i nie trafił w odpowiedni wątek.

Dzięki "masato" przestane się oszukiwać,że załatwię tą sprawę takim sposobem ;)

Więc podsumowując: Vag'iem w A4 B5 nie zaprogramujemy komputera aby nam "Domykało Szybki"

Opublikowano

Ciekawe jak w b6 to zrobić. Kilka razy niestety zostawiłem uchylone szybki :-/

Opublikowano

W B6 tez raczej nie ma takiej mozliwosci. Przynajmniej w serwisowym VAS ie nie widzialem takiej opcji.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

witam mam b5 w serii i gdy przytrzymam kluczyk w drzwiach przy zamykaniu to domukaja sie szyby i szyberdach. pozdrawiam

Opublikowano
witam mam b5 w serii i gdy przytrzymam kluczyk w drzwiach przy zamykaniu to domukaja sie szyby i szyberdach. pozdrawiam

czytaj od początku wątek

  • 3 lata później...
Opublikowano

Tylko komputerem zmienisz kodowanie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

siemka, ja u siebie zminilem pompke z K na G ta ost mas alarm ktorego nie mialem teraz brak domykania szyb da sie cos z tym zrobic

?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Odświeżę trochę temat. Jakiś czas temu zmienił mi się sposób działania modułu komfortu w samochodzie. Na początku po zamknięciu z pilota, centralny zamykał drzwi i podnosił szyby łącznie z szyberdachem. Teraz mam tak, że muszę trzymać przycisk zamykania na pilocie póki nie zamkną się wszystkie szyby.  Czy jest jakiś prosty sposób na przeprogramowanie aby ten moduł działał tak jak na początku? Dodam że mam tylko centralny, bez alarmu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.