Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Tapicerka bagażnika,gdzie kupić?


Qattros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Poszukuje elementu tapicerki bagażnika,a dokładnie chodzi mi o prawy boczek,łącznie z kratką nawiewu na szybę.Do kombi,kolor popiel.Fajnie byłoby jakby ktoś był w stanie załatwić ten element lub podać namiar na kogoś kto sprzedaje takie elementy.Z góry dzięki. :quattro:8d0780ee5739293dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym kupił same plastiki, za które zaczepia się roleta w bagażniku bo jakiś poprzedni właściciel mojego auta nie umiał normalnie zahaczać rolety i połamał uchwyty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym kupił same plastiki, za które zaczepia się roleta w bagażniku bo jakiś poprzedni właściciel mojego auta nie umiał normalnie zahaczać rolety i połamał uchwyty :(

Panowie to jest normalne w B5 :wink4: Malo tego że roleta w tym miejscu skrzypi to jeszcze te uchwyty się urywają :wallbash: Ja sobie poradziłem z tym problemem w bardzo prosty i trochę mało wymyślny sposób, bo co prawda tragicznie to nie wygląda, ale ładnie też nie :tongue4: Było o tym na forum wiele razy, masa ludzi ma z tym problem, a taki boczek kosztuje :wallbash: i ciężko go dostać. Dlatego polecam uporać się z tym w inny sposób. Ja dorobiłem inne uchwyty, teraz nie skrzypi, roleta siedzi bardzo solidnie i nigdy się nic nie połamie bo uchwyty są metalowe :tongue4: Pomalowane na czarno. Zaraz poszukam tematu na forum gdzie ktoś też sobie z tym w jakiś ciekawy sposób poradził. :th:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 12:38 _________________________________________________Tu jest coś na ten temat i jeden patent :naughty:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_avant_zaczepy_rolety-t2186.15.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szroty , giełdy ..allegro :)

wow jestes ze śląska... tam maja wszystko w stodołach :kox:

:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ucho do zaczepiania rolety jest pęknięte albo całkiem odpadło to jest jeszcze jedna opcja. Musisz oczywiście mieć ten ułamany kawałek plastiku.

Robisz tak: demontujesz boczek, kupujesz klej epoksydowy, kleisz w ten sposób, że nakładasz gruubą warstwę kleju od wewnętrznej strony plastiku, ustalasz położenie ułamanego kawałka żeby się nie przesunął i zostawiasz wysztko w spokoju na 2 dni. Ja tak zrobiłem i trzyma się idealnie a jeśli postarasz się nie upaćkać klejem boczku od zewnątrz to praktycznie nie ma śladu że coś było robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...