Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podciąganie linki recznego a4 1z


ziomek0101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Koledzy jak podciągnąć linke recznego w a4 b5 silnik 1z? Wiem ,że regulacja znajduje się w środkowym tunelu koło dźwigni recznego tylko w którym dokładnie miejscu? Musze cały ten tunel demontowac? Bo nie widze nigdzie tam tych śrubek do regulacji;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ściągaj osłony dalej a znajdziesz, bo tak jak devastation Ci napisał, regulacja jest na linkach pod podwoziem a nie w środku auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w pdf;;Naprawiam Audi A4;;znalazłem coś takiego-

Regulacja hamulca awaryjnego-hamulce tylne regulują się samoczynnie,dlatego regulacja podstawowa hamulca awaryjnego jest konieczna tylko wtedy,kiedy były wymieniane linki lub zaciski hamulców tylnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wymieniany miałem tylny zacisk i poprostu na obydwuch zaciskach widze że przy mocowaniu linki jest delikatny luz i pasowało by mi ja troszke podkrecic... jeden mechanik powiedział mi że w srodkowym tunelu koło dzwigni recznego jest regulacja, inni że pod spodem samochodu... Juz nie wiem kogo słuchac...;/ Jak ktos juz podciagał linke to niech mi pomoże bo pewnie jutro sie za to wezme..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiejś nakrętce regulacyjnej pisz,że jest wewnątrz auta,widoczna po zdemontowaniu tunelu przy ręcznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego musiałbyś znaleźć coś takiego pdf;;Naprawiam Audi A4;;bo tam jest opisana cała procedura-zablokować,podciągnąć ,podkręcić,wykręcić.Ciężko to tak opisać aby zrozumieć.

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

Inaczej się nie da-jak demontaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam to w formacie pdf na kompie coś około 70MB i nic z tym nie mogę zrobić-skopiować,wkleić,wysłać.Może można ale Ja nie daje rady,chętnie bym pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...