Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wałbrzych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to może jakaś lista obecności??? a termin to może ta niedziela :>

Lista:

beemek88

Ja oczywiście też :naughty:
Opublikowano

to może jakaś lista obecności??? a termin to może ta niedziela :>

Lista:

beemek88

ta niedziela, ale o ktorej i gdzie ?? To tez dosc ważne.

Opublikowano

tam na końcu drogi już chyba nie można za tesco :confused4:bo robią tam droge. Wiec może zaproponujcie jakieś miejsce i godzinę.np godz 16 parking pod galeria Victoria

albo nie bo do galerii nie chce mi sie jechać :tongue4: to może plac koło Manhatanu i Reala w niedziele o 15-16 żeby jasno jeszcze było?:))

planikq.jpg

By borek88 at 2012-01-14

Opublikowano

to może plac koło Manhatanu i Reala w niedziele o 15-16 żeby jasno jeszcze było?)

miejscówka jest ustalona na mapce, no ale żeby nie mieszać niech bedzie koło reala( manhatan) jak napisał kolega wyżej.

godz 15. JAM JEST.

Opublikowano

to jutro o godzinie 15 jesteśmy ustawieni:)

Opublikowano

Więc do zobaczyska :naughty:

Opublikowano

No to ja też wpadne :)

PS

Czyli za OBI odbijam w prawo i jadę prosto a ten Manhatan jest na przeciwko Real'a?

Opublikowano

dokładnie :>

Opublikowano

I jeszcze głupie pytanie... zasypało Was? Bo nie wiem czego się spodziewać W W-chu. U mnie, tam na dole, to ledwie kilka płatków śniegu spadło i generalnie już śladu nie ma.

Opublikowano

nie ma tragedii drogi czarne.

Opublikowano

Tylko wycieraczki trzeba mieć sprawne i wiadro płynu do sprysków :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

Spot się odbył,frekwencja niezła ale co zmarzłem to moje :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 17:29_________________________________________________Kolego pamiętasz może kod mojego błędu? Bo coraz bardziej mi się wydaje,że czas wyjąć turbinkę... :confused4:

Opublikowano

Spot się odbył,frekwencja niezła ale co zmarzłem to moje :gwizdanie:

ale ogólnie było sympatycznie i fajnie było sobie pogadać z innymi wyznawcami a4 :>

niestety nie pamiętam:(

Opublikowano

G71 to czujnik ciśnienia doładowania więc szykuje się czyszczenie turbawki :thumbdown: Tyle dobrego że nic za to nie zapłacę :polew:

Opublikowano

dopiero odtajam.

Opublikowano

dopiero odtajam.

A ja jestem w trakcie kuracji rozgrzwewającej. Leszek robi swoje :>
Opublikowano

Ale zobaczyłem w końcu śnieg bo jak się zbieraliśmy już przed 17 to nieźle zaczęło pruszyć.

U mnie niżej w Ś-cy nic a nic :/

A spocik udany... koniecznie trzeba się częściej spotykać.

Opublikowano

Koniecznie,tylko w jakimś cieplejszym miejscu bo ja dopiero teraz wróciłem do zycia :naughty:

Opublikowano

beemek88, tak się moją prezentowała na seryjnym 1BV zanim nie zmieniła właściela.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.