Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

18.06 może być :)

19.06 bardzo chętnie co do 18 to jeszcze nie wiem...[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 19:07_________________________________________________

Ten o ktorym pisalem to ma chyba 1.8T pod maska.

Moj to LZ6L czyli taka butelka od piwa, auto rzuca sie w oczy, mam troche stickerow na szybach z tylu. :gwizdanie:

i lekką glebe? Jeżeli tak to własnie ciebie kilka razy widziałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,moje w sumie żywe tylko po "domowym" odgrzybianiu klimy troche chlorem podaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,moje w sumie żywe tylko po "domowym" odgrzybianiu klimy troche chlorem podaje...

moja już śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może w końcu spotkamy się gdzieś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1500100900

Pany, może ktoś coś powiedzieć o diesel service w Pisarzowicach? Nie chodzi o ceny tylko o jakość usług i czy ogarniają vp44, bo sprzęt mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, może ktoś coś powiedzieć o diesel service w Pisarzowicach? Nie chodzi o ceny tylko o jakość usług i czy ogarniają vp44, bo sprzęt mają.

W temacie tej "firmy" powiem ci tylko tyle: UCIEKAJ Z TAMTĄD!!! Wątpię żeby poradzili sobie z vp44 skoro polegli na 1,6 td z golfa II. Za to skasowali godnie :thumbdown: Jak na tą chwilę,w miare godni polecenia są fachmani z Sobótki, co do Słotwiny to różnie z nimi bywa.Jedni chwalą drudzy wręcz przeciwnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Zapraszam do udziału w głosowaniu na Najładniejsze zdjęcie A4 do kalendarza na rok 2010: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.885

pozdrawiam i zapraszam do nadsyłania zdjęć! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam pewien problem. Borykam sie z przeladowaniem turbo. I tu pytanie a zarazem prosba do Was. Czy ktos bylby wstanie mi pomoc i udostepnic swoj zawor N75 i pomoc mi wykluczyc jego niesprawnosc. Mam wymienione wezyki podcisnienia. Wiecie czyszczenie turbo chce odstawic na sam koniec. moze ktos jest dosc obeznany i mial z tym pron\blem i uzyczyl by pomocy to bede wdzieczny. Mi osobiscie pasowaloby po 27 sieprnia gdyz bede mial urlop i troche wolnego czasu. Pozdrawiam wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,chętnie bym ci użyczył swój zawór ale w moim modelu żeby go wyjąć trzeba pół przodu rozkręcić. Ale za to mogę ci stwierdzić na 99,9% czy turbawka "leży" Jeżeli będziesz zainteresowany to pisz pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...