Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT 2.0 TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po dłuższej przygodzie z A4 B5,B6,B7 przyszedł czas na odmianę, mój nowy nabytek to Audi TT 2.0 TFSI S-line z 11.2007

DSC03600.jpg

<br /><br />

DSC03602.jpg

<br /><br />

DSC03601.jpg

<br /><br />

DSC03575.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Ładnie wygląda na tych felgach. Nie zdecydowałeś się na B8 ? :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ładnie wygląda na tych felgach. Nie zdecydowałeś się na B8 ? :wink:

szukałem B8, ale ciężko było o coś fajnego,a może teraz spróbuję czegoś innego, jak na razie jestem pod dużym wrażeniem

Opublikowano

ten model TTtki to bardzo udane auto.

Opublikowano

świetne autko :wink:

Opublikowano

Bardzo fajne auto. Skoro szukałeś b8, a kupiłeś TT, to trochę różnica...chociażby w wielkości auta:whistling:

Opublikowano

Ładna i nie ma ochrony komponentów... :wink:

Opublikowano
ten model TTtki to bardzo udane auto.

Potwierdzam. Piękna furka :wink:

Opublikowano

Miałem takie autko przez rok z tym silnikiem i DSG. Sama radość!

Polecam bodykit z TTS bo nie jest drogi a pięknie ją odświeży.

Link do mojego starego wątku.

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-tt-2-0tfsi-s-tronic-bodykit-tts-176872/

Opublikowano

bardzo fajna TTka :kox: malik miał fajne lampy w swojej byłej już na ledach :kox:

Opublikowano

Sławek widzę Cię na spocie! :naughty:

Opublikowano

bardzo ladna...

Opublikowano

graty zakupu.... jest w czym grzebać i rezać :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Miałem takie autko przez rok z tym silnikiem i DSG. Sama radość!

Polecam bodykit z TTS bo nie jest drogi a pięknie ją odświeży.

Link do mojego starego wątku.

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-tt-2-0tfsi-s-tronic-bodykit-tts-176872/

za***iste mody też pójdę w tym kierunku, pytanko gdzie kupiłeś nakładki na lusterka ?,ale trochę krótko się TT-ką bujałeś

Opublikowano

..autko wygląda zacnie na tych jakże małych zdjątkach z postimage, naprawdę nie wiem co was skłania do wrzucania fotek na ten serwer

Opublikowano
Miałem takie autko przez rok z tym silnikiem i DSG. Sama radość!

Polecam bodykit z TTS bo nie jest drogi a pięknie ją odświeży.

Link do mojego starego wątku.

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-tt-2-0tfsi-s-tronic-bodykit-tts-176872/

za***iste mody też pójdę w tym kierunku, pytanko gdzie kupiłeś nakładki na lusterka ?,ale trochę krótko się TT-ką bujałeś

U mnie auta miejsca długo nie grzeją. Jak już wszsytko przy nich zrobię to czuję pustkę i czas na zmiany :decayed:

To nie nakładki tylko oryginalne obudowy aluminiowe z TTS/TTRS/R8. Na allegro wyhaczyłem komplecik za 700PLN. Lekkie ryski miały ale dało się spolerować pastami Megsa do aluminium. Montaż trochę bardziej skomplikowany niż w A4 ale do ogarnięcia.

Tutaj masz za tysiaka Audi TT TTS R8 obudowy lusterek (2835941689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Targuj się.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.