Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Weżyk spriskiwacza tył

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy moze ktos przerabial zlamany wezyk przy zawiasie od plynu spryskiwacza w avancie?

W ktorym miejscu jest laczenie tego wezyka aby go calego wymienic. W etce widze ze takie miejsce jest ale noe moge go zlokalizowac.

Opublikowano

Ja przerabialem ten temat jak autko wrocilo do mnie po wizycie w ASO po wymianie klapy....chlopaki niestety polamali mi ten wezyk i ladnie to ukryli pod zaslepkami...

W moim przypadku temat zalatwilem zakladajac lacznik miedzy 2 polamane czesci wezyka... nie dotarlem do tego jak wymienic calosc...

Co nie zmienia faktu ze jakby ktos podrzucil schemat wymiany to chetnie bym to zrobil :)

Opublikowano
  • Autor

jaki lacznik zalozyles? bo szczerze mowiac nie chce mi sie wszystkiego rozbierac. probowalem koszulki termokurczliwe ale lipa.

Opublikowano
jaki lacznik zalozyles? bo szczerze mowiac nie chce mi sie wszystkiego rozbierac. probowalem koszulki termokurczliwe ale lipa.

Ja wymieniłem fragment, który jest w zawiasie. Kupiłem dwa łączniki w warsztacie samochodowym, kawałek gumowego wężyka dostałem gratis :) Żeby włożyć łączniki w te rurki plastikowe, musiałem ściąć te skosy, które zapobiegają zsunięciu się wężyka. Wężyki wkleiłem na silikon, i na wierzch założyłem koszulki termokurczliwe. Trzyma kilka miesięcy :)

Opublikowano

łączni z castoramy od systemu podlewania roślin z tego co pamiętam średnica 5mm i metr wężyka gumowego i lata :wink:

Opublikowano

Podepnę się pod temat. Wie ktoś jak w B5 po lifcie wyciągnąć tylną tapicerkę? U mnie wężyk od spryskiwacza się tylko pieni (mam nadzieję że zapchany gdzieś w środku) zamiast pryskać. Wycieraczkę potrafię zdjąć ale ta tapicerka sprawia mi problemy. Jest tam tylko jedna śruba (na środku przy wewnętrznej "klamce"), ale jej wykręcenie nic nie daje. To się trzyma tylko na zaczepach czy trzeba coś odkręcać?

Opublikowano

ja w b5 avant mam łączenie tego wężyka w schowku na trójkąt z prawej strony w bagażniku

Opublikowano

a tapicerka trzyma się głównie na spinkach, ale one strasznie ciężko wychodzą i łatwo je połamać :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.