Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Weżyk spriskiwacza tył


mobi

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze ktos przerabial zlamany wezyk przy zawiasie od plynu spryskiwacza w avancie?

W ktorym miejscu jest laczenie tego wezyka aby go calego wymienic. W etce widze ze takie miejsce jest ale noe moge go zlokalizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerabialem ten temat jak autko wrocilo do mnie po wizycie w ASO po wymianie klapy....chlopaki niestety polamali mi ten wezyk i ladnie to ukryli pod zaslepkami...

W moim przypadku temat zalatwilem zakladajac lacznik miedzy 2 polamane czesci wezyka... nie dotarlem do tego jak wymienic calosc...

Co nie zmienia faktu ze jakby ktos podrzucil schemat wymiany to chetnie bym to zrobil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki lacznik zalozyles? bo szczerze mowiac nie chce mi sie wszystkiego rozbierac. probowalem koszulki termokurczliwe ale lipa.

Ja wymieniłem fragment, który jest w zawiasie. Kupiłem dwa łączniki w warsztacie samochodowym, kawałek gumowego wężyka dostałem gratis :) Żeby włożyć łączniki w te rurki plastikowe, musiałem ściąć te skosy, które zapobiegają zsunięciu się wężyka. Wężyki wkleiłem na silikon, i na wierzch założyłem koszulki termokurczliwe. Trzyma kilka miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Wie ktoś jak w B5 po lifcie wyciągnąć tylną tapicerkę? U mnie wężyk od spryskiwacza się tylko pieni (mam nadzieję że zapchany gdzieś w środku) zamiast pryskać. Wycieraczkę potrafię zdjąć ale ta tapicerka sprawia mi problemy. Jest tam tylko jedna śruba (na środku przy wewnętrznej "klamce"), ale jej wykręcenie nic nie daje. To się trzyma tylko na zaczepach czy trzeba coś odkręcać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w b5 avant mam łączenie tego wężyka w schowku na trójkąt z prawej strony w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...