Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana chłodnicy B5 (pilne)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dzis strzelil mi wentylatro od wisco, wbil sie w chlodnice dziurawiac ja. Chlodnica zakupiona wraz z wisco, potrzebuje pomocy jak zdj ta chlodnice, czy musze zdejmowac zderzak czy nie, pomocy...

Opublikowano

raczej musisz ja sciagałem zderzak i na 100% niewiem czy da sie ja wymienic bez sciagania zderzaka, napewno duzo prosciej jak sciagniesz, na 99,9%musisz sciagnac bo musisz odsunac chlodnice klimy

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

pozatym sciagniecie zderzaka to pare minut i dostep łatwy

Opublikowano
  • Autor

powiedz mi czy musze gaz z chlodnicy spuszczac?

Opublikowano

nie musisz,mozesz ja odciagnac na wezach sa na tyle elastyczne,tylko ja czymś podłóż zeby na nich nie wisiała

Opublikowano

Przed wymiana trzeba spuscic plyn chlodzacy i jak radzi kolega lepiej zdjac zderzak

Opublikowano
powiedz mi czy musze gaz z chlodnicy spuszczac?

wystarczy jak chłodnice od klimy odchylisz zamontujesz wodna i poskręcasz do kupy:decayed:

Opublikowano
Przed wymiana trzeba spuscic plyn chlodzacy i jak radzi kolega lepiej zdjac zderzak

dokładnie,a do spuszcania płynu masz zaworek na dole chlodnicy po stronie kierowcy za kratka w ktorej sa halogeny

Opublikowano

tylko pamietaj zeby chlodnice od klimy postawic w pionie .

Opublikowano
tylko pamietaj zeby chlodnice od klimy postawic w pionie .

?? wytłumacz jak w pionie??, ma ja tylko odciagnac delikatnie na weżach i podstawic zeby nie zwisała na wezach

Opublikowano
tylko pamietaj zeby chlodnice od klimy postawic w pionie .

?? wytłumacz jak w pionie??, ma ja tylko odciagnac delikatnie na weżach i podstawic zeby nie zwisała na wezach

obojętne czy ją postawisz czy na czymś położysz, abyś tylko nie uszkodził gdzieś przewodówi nie pogiął chłodnicy :wink: ale chyba takich drobiazgów to nie trzeba opisywać

Opublikowano

wiesz co to pion??? ja jak wymienialem chlodnice to wlasnie koles od klim nie kazał jej byle jak klasc tylko tak jak jest umieszczona na samochodzie czyli w PIONIE.

Opublikowano

czyli odchylic i podstawic :wink:

Opublikowano
  • Autor

ale mam bawienia sie, walneło mi wisco i poharatało chlodnice, na dodatek zakupilem uszkodzana chlodnice z wisciem, nie ma co oszczedzac na szrotach, bo mam dwa razy wiecej zabawy. Wszystko zaczelo sie od tego ze wisco na zimnym silniku pedzilo na maksa nie dalo sie go zatrzymac niczym, no i teraz efekty tego sa...przestroga dla wszystkich walniete wisco od razu do wymiany!!!!!

Opublikowano

za 220 zł bys mial nowa chłodnice. a u mnie tez wiskozy reką na zimnym nie da rady zatrzymac.ale u mnie to tak jest od nowosci jak 4 miesiace temu wymienialem wisko

Opublikowano
  • Autor
za 220 zł bys mial nowa chłodnice. a u mnie tez wiskozy reką na zimnym nie da rady zatrzymac.ale u mnie to tak jest od nowosci jak 4 miesiace temu wymienialem wisko

Powiem Ci, to według mnie masz problem, bo chodzi Ci ona na maksa, głównym problemem tym spowodowanym jest dłuższe grzanie się silnika,( 2 razy co najmniej) sam to sprawdziłem, teraz po wymienie na sprawną autko grzeje mi sie prawie tak szybko jak benzyna...

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

I jeszcze jedno na Wisco nie ma co oszczędzać, lepiej kupić droższe, orginalne..

Opublikowano

teraz po wymienie na sprawną autko grzeje mi sie prawie tak szybko jak benzyna...

Czyli ile teraz musisz przejechać kilometrów bez deptania żeby od startu mieć 90C.?

Na pewno niemniej jak 12-15 km. a to jest normalne.

Przy benzynie albo na przykład przy starym golfie 1,6 TD wystarczy 7km a i tak grzeją lepiej niż nasze klekoty:grin:

Opublikowano
  • Autor

No mi spokojnie teraz przy temp +5 wystarczą jakies 7km...

Opublikowano

mi sie w benzynie zagrzejde do 90C przez 4-5 km

Opublikowano

Koledzy jaki jest taki mniej-wiecej koszt wymiany chlodnicy? Faktycznie tylko zderzak trzeba zdjąć czy pas przedni tez?

Opublikowano

Na szczescie zdejmujesz tylko przedni zderzak- 15 min roboty. Pasa nie musisz zdejmowac. A koszt? Zalezy kto robi...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.