Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

felgi na nastepny sezon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukam fel na nastepny sezon :wink: teraz b5 byla podkuta na s-line 17'' et 45 7.5j z opona 225/45

teraz bedzie na pewno 18'' i tez ten sam wzor jak dobrac 8j czy 7.5j et 35 czy 45 opone chyba naciagne 205 max 215 jak to koledzy widza moze jakies swoje przezycia :decayed:

Opublikowano

18 8J i et 35 pasuje:wink: ale przy duzej glebie opona max 215.

kolega sysiek ma et 35 i 225 kapcia i z przodu ciezko w nadkolach

Opublikowano
  • Autor

wlasnie sie zastanawialem zeby te 18 mialy max 7.5j i opona tez max 215

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

i do tego oczy w gipsie ladnie podkrecony gwint:naughty:

Opublikowano

kolego i jak komfort na 17" ?

Jak spalanie ?

Planuję właśnie taki komplet zakupić na wiosne ale seryjne zawieszenie i szukam jakiś rad no i dobrych felg w dobrej cenie :wink:

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRtWo24mUPUdSvls9XC8m1dcx02054wugVnnW_P9DK2ug1TGHX99K6HWzxe

takie miałeś ?

Opublikowano
  • Autor

tak wlasnie takie fele mam ale chce je sprzedac albo wymienic

komfort gitarrra :wink: tez przez chwile jezdzilem na seryjnym 1ba ale zmienilem na amorki 1be (czerwone ) i springi -30 i wiele wiele lepiej wyglada i sie prowadzi

co do spalania nie odczulem jakis zmian

Opublikowano

No ja właśnie słyszałem mity ze spalanie wieksze co prawda mam 15" i 205 wiec siła rzeczy troszke pójdzie spalanie w góre :kwasny:

a ile sobie życzysz ?

Opublikowano
  • Autor

spalanie rosnie wtedy jak sie katuje:decayed: nigdy sie nie jezdzi w ten sam sposob to nawet tego nie odczujesz

wole sie zamienic za takie same ale 18:decayed: jak bym mial sprzedac to mozemy sie dogadac na pw podeslij jakas oferte heh

Opublikowano

u mnie spalania po zmianie z 16 na 18 na tej samej trasie tej samej predkosci ok 0,5l do gory... 8j i et 35 bedzie ok chyba ze chcesz zejsc bardzo nisko to daj et 45 przy szerokosci 8j lub mniejszej nie potrzeba zadnych dystansow

Opublikowano
18 8J i et 35 pasuje:wink: ale przy duzej glebie opona max 215.

kolega sysiek ma et 35 i 225 kapcia i z przodu ciezko w nadkolach

U mnie jest 225/40 felga 8jx18" et35 na gwincie i nie ma problemu...

Opublikowano
  • Autor

Pawel_M

a podeslij jakies foto co? :wink:

Opublikowano
Pawel_M

a podeslij jakies foto co? :wink:

Chcesz zdjęcie od boku czy tak żeby było widać wypełnienie nadkola ??

Opublikowano
  • Autor

taki i takie jesli masz:wink:

Opublikowano

Zdjęcie może za dobre nie jest ale coś tam już widać jak to wygląda...

image.jpg

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A taka felga 8JX17 ET48 na gumie 225/45 a4 b5 -45mm ?

Opublikowano
  • Autor

taki zestaw mam na lato:decayed: tylko ze et 45 nie 48 ale to prawie to samo

Opublikowano

Bo myślałem nad felgami w polerce z a8 d2 i nie wiem jak to bd wyglądało i czy za mała nie bd. może lepiej 18' ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

18 na pewno lepiej wyglada ale bez gwintu sie nie da:decayed: tez chcialem 18 sline ale jednak zostane narazie na 17 i gwincie droga do mnie do pracy to masakra:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.