Treść opublikowana przez Sooba
-
Pomarańczowy Avancik!
Po zimie mogę Ci swoją perełke opchnąć
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
No z oponami to sie pośpieszyłem:kwasny: Bo miał być naciąg ale nie wytrzymałem presji żeby już założyć koło i kupiłem te:facepalm: 245/40 felga 8,5j No ale powiem że na żywo to nie wygląda aż tak tragicznie a już nic nie będę zmieniał bo za rok auto idzie na sprzedaż
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
Nie mam kiedy zrobić normalnych zdjęć na razie wrzucam takie oo z du*y strony
-
Panel klimatyzacji, czy nr panelu ma znaczenie ?
Wielkie dzięki Panowie bardzo mi pomogliście
-
Panel klimatyzacji, czy nr panelu ma znaczenie ?
Padł mi panel klimy i szukam używki tylko mam ból głowy co do ich nr. bo na pozór wyglądają tak samo i wejścia pod kostki chyba też. To jest mój nr. ---------->>>>>>> 5HB 006 500-11 8D0 820 043H To jest nr. używki którą znalazłem na allegro : 5HB 007 608-04 8L0 820 043D I nie wiem czy to ma jakieś znaczenie kolor mojej naklejki z numerami jest "żółty" a cała masa na allegro ma naklejki "białe"
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
Będą będą są już zamówione A felge myślałem żeby na czarno dać i podwójny klar na to aby ładnie błyszczała
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
będzie gleba bedzie fela tylko pytanie teraz czy to wejdzie bez obcierania haczenia i wystawania ? gleba -80mm i fela 18" 7,5J ET 45 ?? ---------- Post dopisany 06-08-2013 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 18:44 ---------- Autko wygląda teraz tak Dach czarny połysk Kółka 18" Kompletny wydech od kolektora i zakończony końcowym ulter (dwururka) 2x70 bodajże Nowe tarcze klocki przewody hamulcowe wahacze przód tył i cała reszta na igiełkę
-
Gleba + 18" ?!?!?
Nie no dystans bedzie oczywiście Ma być nisko i szeroko ! ---------- Post dopisany 20-05-2013 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 12:59 ---------- Małe zmiany i ponowne pytanie glaba ta sama tyle ET 35 i fela 8,5 cala jakieś przeszkody będą ? i jaka najlepiej oponke na to założyć ?
-
Gleba + 18" ?!?!?
na 18" 7,5J 215/40 bd. ładnie ? czy balon ?
-
Gleba + 18" ?!?!?
Seryjne to 7J 16" ET42 ? ;> tak ? jak sie mylę to poprawić
-
Gleba + 18" ?!?!?
Siemano Naszło mnie aby trochę pozmieniać w mojej a4 (b5) a wiec. Gwint -70mm, -80mm Rozmiar felgi: 18" Szerokość: 7,5" Et:45 Pytanie jest proste, czy wejdzie ta felga do mojej b5 z tymi parametrami i z ta glebą i czy nic nie będzie haczyć i obcierać ??? A alu takie ooo >> ALU 18" 5x112 AUDI VW SEAT SKODA NIE ROTIFORM (3174667170) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. I PROSZĘ o konkretne odp. ponieważ nie mam możliwości przymiarki felgi
-
CZERWONA soczewka, jak to zrobić? LINK !!
Może ktoś mi przybliży jak zrobić taki bajer?
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
Patrzyłem TA Technix lub MTS w moim przedziale budżetowym
-
felgi na nastepny sezon
Bo myślałem nad felgami w polerce z a8 d2 i nie wiem jak to bd wyglądało i czy za mała nie bd. może lepiej 18' ?
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
Dobra przekonaliście mnie będę zbierał na 18 A na gwincie jak z komfortem jazdy ? Pytam z ciekawości i tak będzie założony nawet jak bym miał komfort jazdy jak na taborecie
-
felgi na nastepny sezon
A taka felga 8JX17 ET48 na gumie 225/45 a4 b5 -45mm ?
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
Plany dopiero na wiosnę ale nie wiem czy wszystko uda się zrobić Myślę nad gazem sekwencyjnym Jakiś gwint (jeszcze nie wiem jaki) może coś polecicie ? lampy przód polift zespolone przelot z końcowym magnaflow 14816 felgi 17" a8 d2 w polerce progi w kolor dach w karbon bądź czarny I chyba tyle
-
A4 b5 sedan Biała perła by Soba
Witam ! i zapraszam do oglądania i oceniania Marka: Audi Model: A4 B5 Rok produkcji: 1996 Kolor: Biała Perła Pojemność: 2.8 V6 Moc: 174KM Co do wyposażenia to podobno Full opcja z tego rocznika. Opinia sprzedającego mi ten samochód. Pomalowane dokładki zderzaków w kolor przód, tył, (boki na wiosnę) Felgi: 16" zima/lato W planach 17" na lato od a8 d2 polerowane Zawieszenie: sprężyny WEITEC -45 przód oraz tył Mam jeszcze parę rzeczy w planach na wiosnę co do tego auta ale na razie nie będę pisał bo nigdy nie wiadomo jak się los potoczy ;DD ZDJĘCIA BUDY: WNĘTRZE: I KOMORA SILNIKA: kurde nie wiem czemu takie małe zdj. są....
-
Prosze o usunięcie w najbliższym czasie skleje coś nowego
Proszę o usunięcie w najbliższym czasie skleje coś nowego... Marka: Audi Model: A4 B5 Rok produkcji: 1996 Kolor: Biała Perła Pojemność: 2.8 V6 Moc: 174KM Co do wyposażenia to podobno Full opcja z tego rocznika. Opinia sprzedającego mi ten samochód. Pomalowane dokładki zderzaków w kolor przód, tył, (boki na wiosnę) Felgi: 16" zima/lato W planach 17" na lato od a8 d2 polerowane Zawieszenie: sprężyny WEITEC -45 przód oraz tył Mam jeszcze parę rzeczy w planach na wiosnę co do tego auta ale na razie nie będę pisał bo nigdy nie wiadomo jak się los potoczy ;DD ZDJĘCIA BUDY
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pomóżcie z dokładniejszą lokalizacją spota bo po nagłówku nic mi to nie mówi " w AZ AutoSerwis www.az.gda.pl" a jak mówiłem jestem świeżak i dopiero zapoznaję się z forum i nie bardzo jeszcze ogarniam wszystko gdzie co jak
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam świeżak jestem:decayed:chcę i postaram się być w środę na spocie choć łatwo teraz nie mam bo prace straciłem ale mniejsza Poznać ludzi z forum osobiście bo mam parę pytań co do swojego audika a na pewno nie doradzi mi nikt lepiej jak ludzie z klubu Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
od paru miesięcy w moim posiadaniu a4 b5 sedan 2.8 quattro Więc tak, zawsze byłem zwolennikiem japońskich aut ale teraz przeszedłem na Niemiecką stronę mocy i jestem dość zielony w temacie Audi więc dołączam do tej kopalni wiedzy