Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jakie max obroty wasz ma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakie max obroty ma wasze audi na biegu jałowym (luz)? Pytam, bo dziś troszke przepalałem swoje audi, (dziewczyna przez dwa tygodnie nim jeździła i był zamulony)na luzie moje audi można było kręcic do 5.300 obr. czy to normalne. zrobiłem to tylko dwa razy i na chwile, bo szkoda silnika mi było. mój silnik to 1.9 afn

Opublikowano

A w jakim celu kręciłeś go do takich obrotów na luzie ??

Opublikowano
A w jakim celu kręciłeś go do takich obrotów na luzie ??

może chciał sprawdzić czy wskazówka wykona pełen obrót :decayed:

Opublikowano

Nie kręć tak wysoko silnika na luzie bo rozwalisz sobie pompę a przy okazji rozrząd i silnik.

Opublikowano

Szczerze mówiąc też nie wiem co autor miał na myśli kręcąc do takich obrotów bez konkretnego celu:eusathink:Szkoda silnika.

Opublikowano

Silnik jak był rozgrzany to nic mu się nie stanie bo bez obciążenia pracuje na biegu jałowym. Pompa nie jest jedynie przystosowana do takich obrotów.

Opublikowano

na jalowym nie sprawdzałem , bo po co?a podczas jazdy to na czerwone kiedys wskoczyłem;P

Opublikowano
na jalowym nie sprawdzałem , bo po co?a podczas jazdy to na czerwone kiedys wskoczyłem;P
a to pirat :):naughty: no panowie wydaje mi się że już każdy z nas na te " czerwone' wskoczył :D
Opublikowano

żadna przyjemnośc w dieslu ..natomiast w benzynce to inna gatka

Opublikowano

albo pompa się ukręci albo panewka się wytłucze...ale to trzeba mieć naprawdę gówniane szczęście...ogolnie na postoju nie ma to wogle sensu... odmulanie silnika wykonuje sie dynamicznie przeciągając rpm na każdym biegu ile da rade...

Opublikowano

Kręcenie silnika na jałowym do czerwonej kreski to totalny bezsens.

Posadź dziewczynę obok i zrób rundkę jak ci koledzy radzą, na każdym biegu do 3200

Opublikowano
Silnik jak był rozgrzany to nic mu się nie stanie bo bez obciążenia pracuje na biegu jałowym. Pompa nie jest jedynie przystosowana do takich obrotów.

nie tylko, - zawory, tloki, rozrzad, panewki, rowniez.

czerwonego zakresu nalezy unikac. podobnie przegazowki na luzie sa szkodliwe dla jednoski napedowej

Opublikowano
  • Autor

myślałem że silnik bedzie miał lżej na luzie. Niestety myliłem sie. Auto było rozgrzane, niestety w mojej okolicy zawsze ruch to nie ma gdzie go rozpedzać na 4 i 5 biegu. Zawsze mam problem bo jak ona albo tata długo nim jeżdżą (oni zawsze przy 2.1 tyś zmieniają bieg na wyższy) to auto nie idzie jak powinno, jest takie zamulone czasem musze go przepalic. czasem przy ok. 3.4 tyś obr potrafi chwile przerwac i nie idzie normalnie.

Opublikowano
Silnik jak był rozgrzany to nic mu się nie stanie bo bez obciążenia pracuje na biegu jałowym. Pompa nie jest jedynie przystosowana do takich obrotów.

nie tylko, - zawory, tloki, rozrzad, panewki, rowniez.

czerwonego zakresu nalezy unikac. podobnie przegazowki na luzie sa szkodliwe dla jednoski napedowej

Pierw pękną główne sprężyny w pompie, szczególnie w AFN albo AHH, lub fala straci kontakt z rolkami niż sprężyny zaworowe zaczną nie wydalać:wink: Konstrukcyjnie stare kible na pompie rozdzielaczowej wywodzą się z 1.6 TD, który w serii kręcił się do 5600-6000 obr. Ale fakt faktem, nie ma co tak gazować na postoju.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.