Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bns 5.0 czy Symphony III


Stolkien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zmieniam Concerta 3 na :

no

właśnie RNS-e miałem i nie chce więcej ...

kupiłem BNS 5.0 jeszcze go nie zamontowałem.

aLE zastanawiam się co by lepiej grało. BNS 5.0 czy Symphony 3

ceny generalnie bardzo zbliżone a może ktoś z was ma wyrobione zdanie o jednym i drugim:

PS mam instalacje BOSE

pamiętam w poprzednim aucie B6 jak zmieniłem z symphony 2 na RNS-e to była zmiana na lepsze. odnosnie jakosci dzwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem symphony III i grało ok - pod bose (bez kodowania i innych pierdołów)

teraz mam od kilku dni rns-e i gra o wiele lepiej

ogólnie polecam symphony III - pod bose spoko wystarczy chyba że jesteś audiofilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-e 1000zl min. nie warte. poza MP3 z kart pamięci nic dobrego w nim nie ma. nawigacja pozostawia wiele do zyczenia. zeby jakikolwiek obraz na tym oglądac. trzeba doinwestowac kolejne 1000zł. ogólnie więcej nie kupię.

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

a nikt nie słuchał BNS 5.0 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BNS5,0 ma nad Symphony jedną podstawową przewagę, obsługuje fabryczny moduł BT.

Możesz odbierać połączenia, sprawdzać książkę i historię połączeń, jak masz moduł z pełną funkcjonalnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-e 1000zl min. nie warte. poza MP3 z kart pamięci nic dobrego w nim nie ma. nawigacja pozostawia wiele do zyczenia. zeby jakikolwiek obraz na tym oglądac. trzeba doinwestowac kolejne 1000zł. ogólnie więcej nie kupię.

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

a nikt nie słuchał BNS 5.0 ?

Dałeś mi do myślenia - bo cały czas zastanawiam się nad RNS-e, głównie przez fabryczny wygląd, lub jakąś inną jednostką multimedialną (np. Alpine) która ma już wbudowany m. in. bluetooth i nie trzeba dokładać kolejnych gratów do auta i inwestować kolejnych setek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście też mało zadowolony byłem z rns-e. Sprzedałem i kupiłem stacje pioneera. Plus rns-e że jest ori i bardzo fajnie wygląda i ja w sumie nie miałem zastrzeżeń do mapy w rns-e ładnie prowadziła. Pioneer daje lepszy dźwięk nie muszę dokupować innych zestawów bo wszystko jest wbudowane (bluetoth, nawigacja z automapą i inne). Teraz niestety muszę sprzedać bo przeprowadziłem się w okolice gdzie lepiej wyciągnąc radio i oddać "kolegom" za darmo bo przynajmniej szyba będzie cała :facepalm: Eh taka okolica niestety:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...